Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'prawo':

1 · 2 · następna strona »
 • Szkoła jazdy Łódź »

  Ośrodek szkolenia kierowców w Łodzi Delta jest gwarancją na zaliczenie kursu prawa jazdy na zdecydowanie najwyższym poziomie. O ile nie masz jeszcze prawa jazdy i zależy Ci na przejściu w miarę szybko i w niesamowicie miłej atmosferze, a jednocześnie pod okiem profesjonalnych instruktorów to kurs nauki jazdy w auto szkole Delta będzie bardzo dobrym wyborem. To właśnie u nas nauczysz się prowadzić nie tylko samochód. My szkolimy przyszłych motocyklistów i robimy to prawdopodobnie najlepiej w mieście Łodzi.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karta motorowerowa Gocław »

  Auto szkoła JAR w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką jazdy samochodem oraz motocyklem. W naszej szkole prawa jazdy znajdziesz wyłącznie najlepszych instruktorów, którzy z powodzeniem zrobią z Ciebie dobrego kierowcę. Punkty szkoły prawa jazdy JAR mieszczą się na Ursynowie i Kabatach. Dzięki naszej szkole nauczysz się sprawnie jeździć, zaś sam dokument prawa jazdy otrzymasz bez trudności.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Moje Prawo Jazdy »

  Zobaczysz, Zrozumiesz, Zdasz. Materiały do nauki do egzaminu na Prawo Jazdy
  Informacje, aktualności i ciekawostki związane z tematyką ruchu drogowego i nauki jazdy w Polsce. Zmiany w kodeksie i formie egzaminu. Chcesz być na bieżąco? sprawdź...
  Baza Wiedzy

  Materiały do nauki dla kursantów przed egzaminem. Baza jest oparta na mechaniźmie WIKI, każdy może ją poprawiać i edytować. Głodny wiedzy?

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy Doszkalające | Prawo Jazdy Warszawa | Nauka Jazdy Warszawa »

  Kurs na prawo jazdy w warszawie, jeśli tak to tylko ze szkołą jazdy ABC,
  Szkolenie na prawo jazdy jest tu prowadzone profesjonalnie,
  otrzymuje się testy na prawo jazdy. Dostępne są również tanie jazdy doszkalające,
  dla posiadaczy prawa jazdy, jak i dla osób oczekujących na egzamin z Prawa jazdy.
  Szczerze polecam Kinga

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki - doradztwo »

  Na pewno czasem zastanawiasz się od kogo można pożyczyć pieniądze. Duże kwoty najlepiej pożyczać od banku, no chyba, że się ma wpływowych i zamożnych przyjaciół. Jeżeli tylko odwiedzisz naszą witrynę internetową to na pewno znajdziesz bank, który udzieli Ci potrzebnej pożyczki.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawnicze »

  Nasza strona to wizytówka kancelarii prawniczej. Jeżeli nie możesz znaleźć niedrogiej i skutecznej porady prawnej to nasz konsultant bez wątpienia Ci doradzi. Otrzymasz w tym miejscu ważne rady i pomoc prawnika, dzięki niej wygrasz nawet najtrudniejsze sprawy karne. Porady prawne, jakie wykonujemy posiadają dosyć niewielką cenę dlatego powinniście wykorzystać nasze doradztwo. Po większą porcję informacji zapraszamy Cię na stronę internetową opisywanej przeze mnie agencji doradczej.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Anglii »

  Emano pomaga w zdobyciu prawa jazdy w UK. Posiadamy szeroki asortyment materiałów szkoleniowych przygotowujących Polaków do egzaminu na prawo jazdy w UK. W naszej ofercie znajdują się: aktualne zestawy testów na prawo jazdy w Anglii dla kierowców samochodów osobowych po polsku oraz brytyjski kodeks drogowy. Dodatkowo zachęcamy do zakupienia materiałów szkoleniowych zawierających testy filmowe, dzięki którym można poćwiczyć umiejętności dostrzegania zagrożeń na drodze. Emano pokazuje, że nauka jazdy w UK może być łatwa i przyjemna.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia prawo »

  Szkolenia z prawa dla prawników, kancelarii notarialnych, biur nieruchomości i wszystkich osób powiązanych z tematyką prawa bądź obsługą petentów. Ilość dobrych prawników w Polsce rośnie w dość niskim tempie. Sądzimy że cześć przyczyn leży w braku edukacji i brakiem podążania za ciągle zmieniającymi się przepisami prawa. Nasze kursy oferują edukację na bardzo wysokim poziomie który wyznacza trendy i główne tematy które nie powinny być pomijane w szkoleniach z prawa. Zapraszamy do Naszego centrum szkoleń i edukacji już choćby tylko po ty by zaznajomić się z ofertą czy harmonogramem szkoleń.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokata Dariusza Staniszewskiego - prawo cywilne, »

  Kancelaria adw. Dariusza Staniszewskiego świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych - prawo cywilne w tym odszkodowania, skuteczna windykacja długów, prawo rodzinne (rozwody), spadki, prawo karne, prawo pracy, nieruchomości, prawo gospodarcze (analiza umów, kontraktów handlowych), sprawy z zakresu ustawy o usługach turystycznych (spory sądowe z biurami podróży). Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, ul. Solec 38 lok. 203 - Powiśle; tel. 22 458 23 40. W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje szereg usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców w szczególności: opiniowanie i sporządzanie umów, porady i opinie prawne, zakładanie spółek, rejestracja w KRS, obsługa prawna spółek, prowadzenie spraw sądowych.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bemowo »

  Jesteś zaintrygowany prawem jazdy? Pragniesz nauczyć się jeździć? Prawidłowo trafiłeś!!! Prawo jazdy Bemowo!!! Ośrodek Szkolenia Kierowców „Olka". Specjalizujemy się właśnie w przygotowaniach nadchodzących kierowców do okazałego zdarzenia, jakim jest egzamin na prawo jazdy! To właśnie z naszą pomocą, dzięki naszym doświadczonym instruktorom podejdziesz do egzaminu bez żadnego stresu, a to wskutek tego, że będziesz w pełni do niego przygotowany! Dajemy Ci ćwiczenia w miłej, przyjaznej atmosferze. Nasi instruktorzy przekażą Ci prosto i jasno niezbędną wiedzę. Oferujemy Ci spore zniżki i ulgi. Zapisz się do nas na kurs. Prawo jazdy Bemowo, OSK - OLKA, wiemy, że jesteśmy najlepsi, potwierdzają to statystyki. Zapraszamy Ciebie, żebyś się o tym przekonał!

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka jazdy Wrocław.
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Atut rozpoczął swą działalność w 2003 roku. Szkoła nauki jazdy Atut została stworzona przez grupę osób, które bazując na wieloletnim doświadczeniu, pragnęły szkoleniu nadać nową jakość. Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, by nasza szkoła nauki jazdy nie była wyłącznie jedną z wielu. Wciąż się rozwijamy, wciąż realizujemy nowe pomysły, by szkolenie stało się doskonalsze. W swej pracy skutecznie łączymy doświadczenie i nowoczesność, dzięki czemu nadaliśmy szkoleniu zupełnie nowy wymiar.
  Naszą specjalnością stały się kursy prawa jazdy kategorii B. To właśnie w szkoleniu osób, które po raz pierwszy mają kontakt z pojazdami silnikowymi, odnosimy najlepsze wyniki. Naszym kursantom gwarantujemy skuteczne szkolenie, profesjonalną obsługę i niepowtarzalny klimat.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy ARTOM. »

  Kursy na prawo jazdy kategorii A B C C+E w Gdańsku. Ośrodek Szkolenia Kierowców ARTOM Gdańsk Przymorze Zaspa Orunia Oruni ZREMB w klubie Maciuś I. Bezstresowa nauka.Głównym celem naszego ośrodka jest jak najlepsze przygotowanie uczestnika kursu do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nasi instruktorzy ze stoickim spokojem wyjaśniają trudne aspekty jazdy samochodem oraz wytłumaczą jak w najprostszy sposób pokonać manewry. Nauka jazdy w naszym ośrodku to bezstresowe i efektywne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Nauka jazdy w Krakowie, z Sigmą zdasz egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem! Nauka jazdy z OSK Sigma spowoduje, że zdasz prawo jazdy w Krakowie za pierwszym podejściem i będziesz pewnym kierowcą. W Sigmie oczekują na Ciebie cierpliwi i profesjonalniani instruktorzy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Nauka jazdy z OSK Sigma pozwoli Ci zdobyć wiedzę z kodeksu o ruchu drogowym, która w połączeniu z praktyką pomoże Ci stać się solidnym kierowcą. Z Sigmą wyszkolisz się również obsługi pojazdu, tak niezbędnej w powszednim używaniu samochodu. Nauczysz się radzić sobie w miejskiej dżungli, zarówno w samochodzie ( nauczanie kat. B ) jak i na motorze ( szkolenie kat. A ). Praktyczna nauka jazdy odbywa się w autach marki: Toyota YARIS oraz motorach Yamaha YBR 250, które są obowiązującymi pojazdami na egzaminie w Krakowie. Instruktorzy Nauki jazdy Sigma, dostarczą Ci wiedzę oraz zdolności niezbędne w ruchu miejskim. Kwalifikacje szkoleniowców Sigma poświadczone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa. Nauka jazdy Sigma cieszy się wysoką zdawalnością oraz bardzo dobrą opinią wśród kursantów, którzy polecają nas swoim znajomym. Dołącz do tych, którzy już otrzymali prawo jazdy z Sigmą! Godziny nauki jazdy przystosowujemy do Ciebie!

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy - Prawo Jazdy - Tarnowskie Góry »

  Szkoła Nauki Jazdy w centrum Tarnowskich Gór. Oferujemy kursy kat. B prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, jazdy dokształcające i przedegzaminacyjne pod okiem profesjonalistów a także szkolenia dodatkowe. Nauka Jazdy Tarnowskie Góry zaprasza wszystkich zainteresowanych uzyskaniem prawa jazdy.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Voyageforum »

  Forum dla wszystkich kochających małe i duże podróże. Relacje z naszych podróży, dużo praktycznych informacji pozwalających na zaplanowanie urlopu. Aktualna oferta last minute i wszelkie inne promocje. Prawo turystyczne i lotnicze.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy Koszalin »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Dyzio Jarosław Jankowski to prywatna szkoła jazdy oferująca kursy na prawo jazdy kategorii B. Szkolimy kandydatów na prawo jazdy kategorii B w zakresie zajęć teoretycznych i praktycznych, jak również osoby już posiadające prawo jazdy, oraz te, które w wyniku złego zbiegu okoliczności utraciły uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Gorlice »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "L-ka" zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, czyli przyszłych kierowców samochodów osobowych oraz kategorii A czyli motocyklistów. W swojej ofercie poza szkoleniem podstawowym oferujemy również zajęcia doszkalające zarówno z zajęć teoretycznych jak i praktycznych.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Civile.pl - Kodeks cywilny »

  Poznaj swoje prawa i sprawdź jakie masz obowiązki na gruncie prawa cywilnego. Nas serwis udostępnia za darmo pełne i aktualne teksty ustaw z zakresu prawa cywilnego.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Książki religijne i historyczne »

  Jesteśmy firmą z profilem działania obejmującym sprzedaż książek za pośrednictwem sklepu internetowego i stacjonarnego. Oferujemy czytelnikom publikacje z takich rodzajów wiedzy jak: biznes, ekonomia, psychologia biznesu, historia, militaria, literatura dla tłumaczy, prawo, filozofia, religia, tajemnice świata. Propozycja Księgarni Na Rocha zawiera pozycje wydawnicze adresowane do pasjonatów książek, których dążeniem jest rozwój zawodowy oraz osobisty. Wyróżniającą cechą firmy jest istotne zaangażowanie w efektywną realizację zamówień. Serdecznie zapraszamy miłośników literatury do zapoznania się z publikacjami prezentowanymi przez nasz sklep stacjonarny i internetowy!

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia prawo »

  Frapujesz się, czy być obrońcą, radcą prawnym albo adwokatem, rozpocznij studia na kierunku prawo. Jeśli poszukujesz atrakcyjnego zawodu, prawo jest niewątpliwie zawodem ciekawym, wybierz właściwą uczelnię, która zapewni Ci dobre wykształcenie. Perspektywiczna oferta edukacyjna na uczelniach takich jak Uniwersytet Łódzki.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »