Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'producent opakowań':

 • Producent opakowań tekturowych »

  Witamy na naszej stronie firmy "DANCZAR". Jesteśmy producentem opakowań i toreb.
  Nasza firma może pochwalić się niespełna 10 letnim doświadczeniem w produkcji opakowań z tektuty falistej trzy i pięcio warstwowej, opakowań z tektury litej i toreb papierowych różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: torby ekologiczne, teczki na dokumenty oraz wiele innych.
  Nasze produkty wykorzystują zarówno odbiorcy indywidualni, jak i agencje reklamowe. Korzystamy z wysokiej klasy surowców gwarantujących świetną jakość naszych wyrobów docenianych zarówno w kraju, jak i za granicą. Wyspecjalizowana kadra oraz dobrze wyposażony park maszynowy jakim dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienie w konkurencyjnych cenach. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienia według pomysłów klientów.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
  Oprócz standardowych naszych wyrobów wykonujemy usługi foliowania wszelkiego rodzaju materiałów maksymalnie do formatu B1 oraz sztancowania, czyli oznaczania linii składania opakowań z tektury.
  Z naszych wyrobów korzysta już wiele firm z różnych branż. Zaufanie jakim nas darzą dostarcza nam satysfakcji, mobilizuje i zobowiązuje do dalszej wytężonej pracy.
  Stań się kolejnym naszym zadowolonym klientem. Zapraszamy!
  Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca to skontaktuj się z nami, a na pewno dojdziemy do porozumienia w sprawie Państwa potrzeb.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tekmar-karton - producent opakowań z tektury »

  Drodzy Państwo, w naszej codziennej biznesowej działalności kierujemy się zasadą, iż zadowolony klient, jest najważniejszą, najcenniejszą wartością dla każdego przedsiębiorstwa. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, nasi specjaliści i projektanci podejmą się realizacji każdego nawet najbardziej nietypowego zlecenia. Zaufaj nam, jak zrobili to zachodnioeuropejscy kontrahenci. Producent kartonów Tekmar, zaprasza na swoją stronę internetową.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. Q3 s.c. Producent butelek z tworzyw sztucznych. »

  Motto firmy „ Ubierz smak w oryginalny kształt ”.Spółka „Q-3” jest producentem butelek z tworzyw sztucznych do gastronomii. Specjalizujemy się w opakowaniach plastikowych na ketchup i musztardę oraz inne sosy gastronomiczne.Nasze opakowania plastikowe chronione są przez Urząd Patentowy RP jako znak towarowy przestrzenny.Oferujemy szeroką paletę wzorów butelek o pojemnościach od 140 ml do 3200 ml oraz systemy dozowania.Oferujemy opakowania plastikowe wysokiej jakości, odporne na czynniki termiczne i związki chemiczne, które wspomagają proces szybkiej obsługi, są ergonomiczne, estetyczne, trwałe i podkreślają wysoki poziom produktu. Produkcja butelek plastikowych wykonywana jest z wysokiej klasy surowców nowej generacji między innymi polimerów o wysokim stopniu przezroczystości. Charakteryzują się dużą barierowością i spełniają normy Dyrektywy Unii Europejskiej dotyczące kontaktu z żywnością oraz ekologii. Nasz zakład produkcji opakowań z tworzyw sztucznych stosuje pełną paletę kolorów zgodnie z wymogami i oczekiwaniami naszych klientów.- Realizujemy indywidualne zamówienia na formy butelek. Gwarantujemy szybką realizację zamówień. Zapewniamy pomoc technologiczną w zaprojektowaniu nowych wzorów. Zakrętki przystosowane są do plomb indukcyjnych.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania24 »

  Należyte zabezpieczenie przesyłek na czas transportu, to jeden z ważniejszych elementów w całym procesie. Na takie efekty można liczyć, wybierając ofertę przygotowaną przez sklep internetowy z opakowaniami. W asortymencie zagościły produkty idealnie nadające się do pakowania i zabezpieczania nawet najbardziej delikatnych i podatnych na uszkodzenia elementów. Wygodne w użyciu, trwałe i wytrzymałe, w zależności od potrzeb. Do wyboru między innymi kartony w różnych rozmiarach, folia bąbelkowa czy folia stretch, które to chronią zapakowane towary przed uszkodzeniami, zabrudzeniami, dopływem wilgoci i promieniowaniem słonecznym. Opakowania i tego typu artykuły oferowane przez sklep internetowy, to gwarancja wyboru wysokiej jakości, która idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. Na stronie znalazło się miejsce na zakładkę z promocjami oraz rabatami, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający będą zadowoleni ze swoich zakupów. Jakość, cena i wykonania proponowanego asortymentu, na które warto postawić.

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »