Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'program kosztorysowy':

 • System Athena »

  Zastanawiając się nad kupnem funkcjonalnego oprogramowanie do kosztorysowania istotne jest, aby dogłębnie prześledzić rynek i dostępną ofertę. Sami proponujemy kompleksowy system rozwiązań dla działalności budowlanej. Kosztorysanci przedsiębiorstw dobrze wiedzą, że dobrze wyposażony program do kosztorysowania pozwala na współdziałanie z innymi programami. Praca na takim rozwiązaniu to oszczędność czasu, jak również oraz pieniędzy firmy. Bez wątpienia możliwość taką daje oprogramowanie do kosztorysowania Norma PRO. Zachęcam do zaglądnięcia do nas po fachową informację.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO »

  Kosztorysowanie to temat znajomy dla każdego przedsiębiorstwa budowlanego. Do fachowego opracowania kosztorysu przeznaczone są profesjonalnie opracowane programy kosztorysowe. Od dawna proponujemy rozwiązania informatyczne dla firm budowlanych. Nabyte doświadczenie umożliwia nam na trafny dobór oprogramowania, które podoła wymaganiom danej firmy. Zapraszamy na naszą www po informacje o oprogramowaniu Norma PRO: cenach i funkcjonalności.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Norma Expert »

  Namyślając się nad zakupem sprawnego rozwiązania do kosztorysowania istotne jest, aby dobrze przeanalizować rynek i całościową ofertę. Sami proponujemy kompletny zestaw programów dla działalności budowlanej. Właściciele firm dobrze zdają sobie sprawę, że profesjonalny program kosztorysowy umożliwia współpracę z różnymi programami. Praca na takim systemie to oszczędność czasu, jak także pieniędzy firmy. Bez wątpienia możliwość taką daje program kosztorysowy Norma PRO. Zachęcam do zaglądnięcia na naszą stronę po fachową informację.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy kosztorysowe »

  Norma jest funkcjonalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które przede wszytkim ukierunkowują się na koztorysowanie jak również dla przedsiębiorstw z profesji budownictwa. Jej wyjątkowa formuła oraz wszechstronność funkcji daje szanse na zwiększenie wydajności pracy kosztorysantów, jak również na precyzyjniejsze zbudowanie kosztorysów, na które właśnie pozyskaliście zamówienie. Normę Pro lub Standard można nabyć w pakiecie z roczną aktualizacją oraz z cennikiem Intercenbud. Jest możliwość kupna wyłącznie oprogramowania do kosztorysowania, a dla tych, którzy posiadają już jakiś program kosztorysowy twórca proponuje wyjątkowe bonifikaty. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aktualizacja Norma Standard »

  Buduj z głową jest abonamentem wydawanym, po to abyś mógł aktualizacji swojego programu do tworzenia kosztorysów z grupy Norma. Autor zaprojektował to w taki sposób, żeby oprócz samej aktualizacji na CD były istotne nowości z gałęzi budownictwa, jak również najnowsze regulacje prawne. Wiele lat trudnimy się dystrybucją programów dla budownictwa i możemy polecić Buduj z Głową jako profesjonalne źródło wiadomości oraz doskonałe narzędzie uaktualniające oprogramowanie Norma PRO, STD czy EXPERT.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowe rozwiązania merytoryczne dla branży budowlanej »

  Penta - naczęściej kupowane przez profesjonalistów oprogramowanie dla firm. Najnowsze rozwiązanie, uaktualnienie programu - nowe rozwiązania merytoryczne. Dbałość o rozwój systemu dla branży budowlanej - zestaw nowych katalogów oraz cenników. Także kursy i szkolenia z kosztorysowania - nowoczesna sala szkoleniowa, profesjonalni trenerzy, certyfikat potwierdzjący zdobytą wiedzę. Kosztorysowanie - Norma to propozycja Athenasoft dla najbardziej wymagających Klientów. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Harmonogramowanie, programy CAD, bazy cenowe - InterCenBud, Sekocenbud. Uaktualnienie - nowe rozwiązania merytoryczne, zestaw nowych katalogów. Kosztorys - Norma standard, expert, pro - systemy, programy i oprogramowanie do kosztorysowania.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy do kosztorysowania »

  Dostępne na rynku oprogramowanie do kosztorysowania jest coraz bogatsze w funkcje oraz ma za zadanie ułatwić pracę kosztorysantom, którzy decydują się na dane narzędzie. Program Norma Pro ma zalety, które w dzisiejszych czasach w znacznym stopniu przyśpieszają proces tworzenia kosztorysów oraz pozwalają na współpracę z programami do harmonogramowania i planowania. Zapraszamy po więcej szczegółów do naszego portalu.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »