Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'program':

1 · 2 · następna strona »
 • Program pozycjonowanie »

  Program SeoLight to wysokiej klasy dodawarka do katalogów, przyspieszająca pracochłonne czynności SEO. Półautomatyczny tryb pracy sprawia, że masz pełną kontrolę nad procesem dodawania serwisu do katalogów oraz Presell Pages. Automatyczne wypełnianie i wysyłanie formularzy, zapamiętywanie haseł, tworzenie raportów, sprawdzanie sprawdzanie informacji SEO - to tylko niektóre funkcje programu. Poza tym jest to jedyna aplikacja tego typu działająca zarówno w systemie Windows jak i Linux.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • System Athena »

  Zastanawiając się nad kupnem funkcjonalnego oprogramowanie do kosztorysowania istotne jest, aby dogłębnie prześledzić rynek i dostępną ofertę. Sami proponujemy kompleksowy system rozwiązań dla działalności budowlanej. Kosztorysanci przedsiębiorstw dobrze wiedzą, że dobrze wyposażony program do kosztorysowania pozwala na współdziałanie z innymi programami. Praca na takim rozwiązaniu to oszczędność czasu, jak również oraz pieniędzy firmy. Bez wątpienia możliwość taką daje oprogramowanie do kosztorysowania Norma PRO. Zachęcam do zaglądnięcia do nas po fachową informację.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Create - Forum Graficzne :: Strona Główna »

  Forum graficzne dla osób zainteresowanych wokół grafiki komputerowej. Naszym mottem jest "Create with passion - graphic".
  Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych wokół grafiki komputerowej na forum graficzne.
  Każdy użytkownik jest mile widziany na forum i ten dopiero zaczynający, i ten bardziej rozpoznany w tym temacie.
  Forum na celu ma łączyć ludzi z ich pasją, grafiką.
  Na forum z pewnością spędzisz wiele miłych chwil i na pewno nauczysz się czegoś nowego.
  Nie namyślaj się, zarejestruj się już teraz i traf do grona ludzi z Create.jun.pl!

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Astrologia i Horoskop »

  Astrologia w Polsce, horoskop online i baza horoskopów sławnych osób, program astrologiczny Urania, słownik terminów, tablica symboli astrologiczne, nowości astrologiczne.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO »

  Kosztorysowanie to temat znajomy dla każdego przedsiębiorstwa budowlanego. Do fachowego opracowania kosztorysu przeznaczone są profesjonalnie opracowane programy kosztorysowe. Od dawna proponujemy rozwiązania informatyczne dla firm budowlanych. Nabyte doświadczenie umożliwia nam na trafny dobór oprogramowania, które podoła wymaganiom danej firmy. Zapraszamy na naszą www po informacje o oprogramowaniu Norma PRO: cenach i funkcjonalności.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktura proforma »

  Jedną z metod zabezpieczania się przed nieuczciwymi kontrahentami jest faktura proforma. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż daje ono możliwość uregulowania zapłaty za towar lub usługę bez wystawiania faktury VAT. Wielokrotnie zdarza się sytuacja że coś sprzedajemy, zwłaszcza przez Internet, wystawiamy fakturę i nie otrzymujemy zapłaty. Wówczas i tak musimy odprowadzić należny podatek VAT i ewentualnie się sądzić o pieniądze. Faktura proforma wyklucza takie ryzyko. Dlatego jest lepszym rozwiązaniem.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Norma Expert »

  Namyślając się nad zakupem sprawnego rozwiązania do kosztorysowania istotne jest, aby dobrze przeanalizować rynek i całościową ofertę. Sami proponujemy kompletny zestaw programów dla działalności budowlanej. Właściciele firm dobrze zdają sobie sprawę, że profesjonalny program kosztorysowy umożliwia współpracę z różnymi programami. Praca na takim systemie to oszczędność czasu, jak także pieniędzy firmy. Bez wątpienia możliwość taką daje program kosztorysowy Norma PRO. Zachęcam do zaglądnięcia na naszą stronę po fachową informację.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sage raporty »

  Serwis internetowy firmy DIGIT-AL, działającej na rynku oprogramowania dla firm. Naszą dewizą jest dostarczanie prostych w obsłudze, a jednocześnie kompleksowych w swoim działaniu rozwiązań informatycznych wspomagających działanie firmy oraz szeroko pojęte kierowanie przedsiębiorstwem. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Sage tworzącej oprogramowanie tego typu. W naszej ofercie znajdują się System Forte dedykowany do obsługi dużych firm, System Symfonia dla średnich i małych przedsiębiorstw, System Symfonia Start dla mirkoprzedsiębiorstw oraz firm rozpoczynających działalność. Jako partner firmy Sage Sp. z o.o zapewniamy m.in. kompleksowe wdrożenia systemów a dodatki do Forte umożliwiają uzyskanie nawet najbardziej wyszukanej funkcjonalności. Na naszej stronie istnieje możliwość dobrania najbardziej odpowiadającego rozwiązania.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna »

  Ideo Sp. z o.o. jest dużą agencją interaktywną o wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania i tworzenie rozwiązań wykorzystujących technologie internetowe.
  Agencja interaktywna Ideo jest najbardziej znana z działalności związanej z tworzeniem portali informacyjnych i serwisów społecznościowych oraz dużych wortali branżowych. Ideo wdraża również ekstranety, dedykowane aplikacjom, rozbudowane systemy e-commerce i programy lojalnościowe, systemy typu workflow w firmach i urzędach.
  Kolejnymi profilami działalności Ideo są usługi konsultingowe w zakresie badań usability, pozycjonowania stron www projektowania funkcjonalnego, organizowania szkoleń i opracowywania strategii e-marketingowych.
  Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy projektowaniu zróżnicowanych, nietypowych aplikacji internetowych oraz dzięki zdobytej wiedzy dotyczącej zachowań i potrzeb użytkowników Ideo realizuje aplikacje łatwe w obsłudze i pozwalające na prowadzenie skutecznych szkoleń w formie e-learning.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy kosztorysowe »

  Norma jest funkcjonalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które przede wszytkim ukierunkowują się na koztorysowanie jak również dla przedsiębiorstw z profesji budownictwa. Jej wyjątkowa formuła oraz wszechstronność funkcji daje szanse na zwiększenie wydajności pracy kosztorysantów, jak również na precyzyjniejsze zbudowanie kosztorysów, na które właśnie pozyskaliście zamówienie. Normę Pro lub Standard można nabyć w pakiecie z roczną aktualizacją oraz z cennikiem Intercenbud. Jest możliwość kupna wyłącznie oprogramowania do kosztorysowania, a dla tych, którzy posiadają już jakiś program kosztorysowy twórca proponuje wyjątkowe bonifikaty. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program symfonia »

  Wercom marketing programów księgowych ze środowiska Symfonia. Niezbyt duże i średnie korporacji powinny zaopatrzeć się w jeden z najbardziej znanych kodów księgowych w naszym państwie. Symfonia to możliwość prowadzenia całkowitej księgowości, magazynu, a ponadto kadrowości i handlu. Nasze skrypty są nie tylko sprawe i dobrej jakości ale też bardzo tanie i mają dużo różnych dodatkowych procedur, gdzie w przypadku mojej konkurencji jest niedużo spotykane.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie do zarządzania »

  Szukając oprogramowanie do zarządzania firmą koniecznie należy zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to najwyższej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. Supremis to złoty partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Dzięki swojemu doświadczeniu, wdrażany przez Supremis system SAP sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymiernie korzyści dla użytkującej go firmy.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pity »

  PITy - oblicz swój podatek za 2010 rok. Jeżeli masz dość płacenia za rozliczenia się z fiskusem, Nasza strona na pewno Tobie pomoże. Z powyższej strony możesz ściągnąć poszczególne formularze i Dowiesz się jak je wypełnić. Ponadto możesz ściągnąć programy pomocnicze i dowiedzieć się czy przysługują Ci ulgi.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program telewizyjny »

  TV.pl to najaktualniejszy w Polsce przewodnik po programie telewizyjnym. Ponad 100 stacji z całego świata publikujących swoje programy tv wraz ze szczegółowym omówieniem oferty. Szukasz ciekawego filmu fabularnego, dokumentalnego, czy programu publicystycznego? A może szukasz rozrywki lub zapomniałeś, o której rozpoczyna się Twój ulubiony serial? U nas błyskawicznie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Na bieżąco aktualizowana oferta programowa gwarantuje pełną satysfakcję. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • GRAFFMARK - programy lojalnościowe motywacyjne i partnerskie »

  Graffmark.pl – Koniecznie sprawdź nasz atrakcyjny program motywacyjny dla firm!Nasza oferta to wybór komfortowego, polepszającego wzrost sprzedaży oraz powiększającego ilość klientów i ich lojalność do firmy lub produktów systemu lojalnościowego. Graffmark jest dostawcą kompleksowych rozwiązań marketingowych dla firm. Wieloletnia praktyka na rynku pozwala/pomaga nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez współczesny rynek. Odpowiednio skonstruowane programy partnerskie, są w stanie dobitnie podnieść przywiązanie klienta do marki oraz jego lojalność wobec niej.Nasza oferta zawiera gotowe programy lojalnościowe oraz motywacyjne możliwe do natychmiastowego wdrożenia jak również jesteśmy w stanie dany program motywacyjny spersonalizować pod kątem Państwa wymagań. Dysponujemy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zredukowaniem kosztów zakupu, na dodatek zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji produktów.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy »

  Raks - firma sprzedająca program dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, jesteśmy jedyny z liderów na rynku. Nasze skrypty są niezawodne w prowadzeniu księgowości niewielkich i średnich firm/spółek/korporacji. Nasze programy posiadają służyć lepszej organizacji pracy w dziale księgowości i na magazynach w firmach o dużych możliwościach. W nasz skład wchodzą skrypty księgowe i magazynowe, a dodatkowo mniejsze oprogramowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent oprogramowania »

  Rynek oprogramowania komputerowego jest nasycony. Producenci oprogramowania prześcigają się w nowościach i za wszelką cenę zdobywają klienta. Klienci kierują się różnymi ideami. Jedni stawiają na doświadczenie producentów oprogramowania, inny na nowoczesność, jeszcze inny na wygląd aplikacji. Firma Rekord Systemy Informatyczne posiada te najważniejsze elementy, swoje oprogramowanie jest nowoczesne, ciągle jest udoskonalane, aby dostosować się do potrzeb rynku.
  Firma Rekord jest producentem dwóch systemów: Rekord.ERP oraz Ratusz. Aplikacja biznesowa Ratusz to znane oprogramowanie przeznaczone dla administracji samorządowej oraz urzędach miasta i gmin. System był programowany przy udziale kadr kierowniczych samorządów miast. System Ratusz kompleksowo wspomaga wszystkie działy urzędów, posiada szereg modułów, które urzędy potrzebują.
  Drugim rodzimym produktem firmy Rekord Systemy Informatyczne jest Rekord.ERP. Aplikacja ERP to jeden główny program z podrzędnymi modułami wspomagającymi zarządzanie firmą. Optymalizacja usług,zmniejszenie kosztów produkcji, prawidłowe zarządzanie z klientami, systemy analityczne, to tylko kilka funkcji systemu Rekord ERP.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do spa »

  NeoHair jest to aplikacja online do zarządzania salonem fryzjerskim, która pomaga właścicielom salonów skuteczniej kierować pracą pracowników, kontrolować sprzedaż, planować zamówienia i utrzymywać pozytywne relacje z klientami. Dzięki dostępowi po przez przeglądarkę internetową każdy Twój stylista może sprawdzać swój grafik nie wychodząc z domu, natomiast właściciel ma bieżący dostęp do wielu raportów.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do fakturowania »

  Oprogramowanie dla firm to jedna z podstawowych rzeczy jeśli chodzi o dobrą księgowość i porządek w dokumentach. Programy do fakturowania wykonują za nas dużo rzeczy czasochłonnych które w polskim prawie zajmują miesięcznie typowemu właścicielowi firmy aż 15 roboczogodzin. Sortowanie, automatyczne wypełnianie, układanie dokumentów, sprawdzanie ich poprawności to główne zalety softu do fakturowania. Polecamy zakupy nowoczesnego oprogramowania.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forex »

  Inwestycje na rynku Forex. Oferty wielu światowych brokerów w jednym miejscu. Platforma walutowa MT 4. Bezpłatny rachunek demonstracyjny, który daje możliwość transakcji bez ryzyka i sprawdzenia się na rynku Forex. Obsługa i pomoc w języku polskim. Inwestycje online m.in. w: waluty, złoto, akcje, indeksy. Rachunek rzeczywisty na Forex i CFD już od 100 USD. CoolForex.pl to przedsęwzięcie, w którym zgromadziliśmy umiejętności i wiedzę zdobytą w czasie korzystania z usług największych brokerów z całego świata (CFD i Spot Forex). Gromadzenie naszego doświadczenia rozpoczęło się w 2001 roku. W tym czasie sprawdziliśmy już wiele rozwiązań i możliwości, którymi chcemy dzielić się z klientami zainteresowanymi rynkiem walutowym Forex i kontraktami CFD.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »