Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'projektowanie ogrodów':

 • Ogrody Wrocław »

  Agencja Plus Garden proponuje kompleksowe usługi ogrodnicze w konsultacji z specjalistami i przy zastosowaniu najlepszych dostępnych w Polsce materiałów. Zajmując się projektowaniem ogrodów we Wrocławiu korzystamy z najnowszych osiągnięć w ogrodnictwie. Dzięki takiej metodzie nasze usługi ogrodnicze mają bardzo szeroki charakter. W naszej pracy kładziemy nacisk na dopasowanie do okolicy oraz osiągnięcie jak najlepszych efektów wizualnych, które zadowolą naszych kontrahentów. Warto wspomnieć, że realizacja ogrodów prawie zawsze podnosi atmosferę otoczenia. Dzięki naszym działaniom ogrody we Wrocławiu stają się coraz ładniejsze i sprawiają, że ludzie, którzy z nich korzystają czują się bliżej przyrody.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Rzeszów »

  Arcont Rzeszów to rzetelna agencja projektowa z ponad dziesięcioletnią tradycją oferująca usługi w ramach planowania otaczającej nas przestrzeni. Ofertę Arcont można podzielić na dwa profile. Pierwszy z nich to architektura. W ramach tego zestawu usług biuera Arcont znajduje się projektowanie obiektów użyteczności publicznej, administracyjnych, handlowych, oświatowych, przemysłowych oraz domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Drugi profil działalności firmy to architektura krajobrazu w zakresie, której znajduje się przede wszystkim projektowanie ogrodów, a więc małej architektury, ogrodzeń, altan, bruków, elementów wodnych.
  W ramach projektowania zieleni publicznej znajduje się planowanie parków, zieleńców, placów zabaw, terenów rekreacyjnych. W zakresie architektury krajobrazu znajdują się również projektowanie zieleni przy firmach, inwentaryzacje dendrologiczne, przygotowanie wniosków o wycinkę drzew, projektowanie zieleni we wnętrzach. Architekt krajobrazu z firmy Arcont jest ekspertem w zakresie planowania zieleni w każdych warunkach.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Szczecin - Zielony Dizajn »

  Projektujemy ogrody w niepowtarzalnym stylu, dopasowanym każdorazowo do upodobań klienta i warunków siedliskowych. Prowadzimy także usługę pielęgnacji Państwa ogrodu, z możliwością wykupienia całorocznego abonamentu.
  Ponadto zajmujemy się-
  -projektowaniem i aranżacją ogrodów
  -pielęgnacją zieleni
  -konsultacjami w ogrodzie u klienta
  -inwentaryzacjami dendrologicznymi
  -rewaloryzacją zabytkowych parków
  -ogrodami tematycznymi, przy firmach, oraz zielenią osiedlową

  Zlecenia na projektowanie oraz wykonanie zieleni przyjmujemy ze Szczecina i okolic, oraz całego województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy w stanie wykonać projekt na odległość, z całej Polski, na podstawie zdjęć oraz rzutu działki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami oraz aranżacjami. Pracownia architektury krajobrazu Zielony Dizajn.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie Kraków »

  Zajmujemy się zakładaniem i projektowaniem ogrodów oraz terenów zielonych, a także usługami brukarskimi i ogrodzeniami. Prace ogrodnicze w tym odwodnienia izolacje są nadzorowane przez naszych biologów co gwarantuje wykonanie ich zgodnie ze sztuką. Działamy na terenie Krakowa i Małopolski

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Harasimowicz »

  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy w najwyższym stopniu troszczą się o potrzeby naszych Klientów. Są zdolni stworzyć mniej, lub bardziej formalne aranżacje ogrodów, w których zawarte będą osobowość i charakter Klientów. Idealnie łączą nowy i stary styl ogrodowy, tworząc unikatowe kompozycje, które trafiają w zróżnicowane upodobania Klientów. Zaletą naszego przedsiębiorstwa ogrodniczego są wysokiej jakości usługi ogrodnicze, rzetelność i pomysłowość w procesie proejktowania jedynych w swoim rodzaju ogrodów. Zwracamy szczególną uwage na to, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Możemy stworzyć dla Państwa ogród o jaki marzycie. Zatrudniamy projektantów, którzy w najwyższym stopniu troszczą się o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć mniej, lub bardziej formalne kompozycje ogrodów, uwzględniając w nich osobowość i charakter Klientów.

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Toruń »

  Nasza firma ogrodnicza od kilku lat zajmuje się kompleksowym zakładaniem ogrodów – od pomysłu, aż po wykonanie. Codziennie w w naszym biurze wykonujemy oryginalne projekty, idealnie dobrane do upodobań naszych Klientów. Jesteśmy fachową i dobrze zorganizowaną firmą prowadzącą usługi takie jak projektowanie ogrodów, tworzenie ogrodów i trawników, sadzenie i strzyżenie roślin i utrzymywanie czystości w ogrodach. Dodatkowo zajmujemy się również budowaniem nawierzchni z kostki brukowej. Atrakcyjny ogród to nasza specjalność. Umiemy harmonijnie dopasować dekoracje ogrodowe i atrakcje w ogrodzie do wymagań Jego właścicieli. W tworzonych przez nas ogrodach nie zabraknie miejsca dla nowoczesnych rozwiązań i zgrabnych dodatków. Przeważnie sadzimy takie rośliny, które wytwarzają pozytywną energię, ładnie pachną i są proste w utrzymaniu. Używamy bogatego zaplecza materiałów i {urządzeń|maszyn, które mocno maksymalizują postępy prac. Nasza firma oferuje usługi ogrodnicze dla Klientów z miast takich jak Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń, Włocławek, jak i pobliskich miejscowości. Zapewniamy szybką realizację zleceń i wysoki standard usług. Jeśli marzą Państwo o ładnym i praktycznym ogrodzie, warto przyjść do nas.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projekty ogrodów Toruń »

  Jako firma ogrodnicza oferujemy całościowe usługi ogrodnicze w Bydgoszczy, Toruniu i w okolicach. Na miejscowym rynku istniejemy od kilku lat i w sumie zbudowaliśmy już wiele atrakcyjnych ogrodów. Nasza firma ogrodnicza uwielbia projektować przede wszystkim ogrody nowoczesne, w których najnowsze trendy mieszają się z klasyczną elegancją. Nasza firma ogrodnicza tworzy jedynie wyjątkowe ogrody. Podczas projektowania ogrodu, nasi projektanci utrzymują bliskie relacje z Klientami, by jak szczegółowo poznać ich gust. Dla naszej firmy ogrodniczej bardzo ważne jest zaprojektowanie ogrodu dobrze dopasowanego do oczekiwań Klienta. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne programy do projektowania ogrodów, które umożliwią lepszą wizualizację zanim rozpoczniemy prace budowlane. Oprócz projektowania ogrodów, nasza firma ogrodnicza specjalizuje się także w zakładaniu trawników metodą siewu lub rolki. Co więcej specjalizujemy się w tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej i w pracach pielęgnacyjnych. Wspieramy naszych Klientów w utrzymywaniu ich ogrodów w dobrej formie zarówno a lato jak i zimę. Zajmujemy się także okresowym odśnieżaniem i usuwaniem zanieczyszczeń, a także zakładaniem instalacji wodnych służących do podlewania ogrodu. Dla nas najbardziej satysfakcjonujące jest zadowolenie Klienta. Projektowaliśmy już ogrody w posesjach prywatnych, tereny zielone w miastach, oraz przy siedzibach firm. Urozmaicone doświadczenia sprawiły, że nic nie jest dla nas wyzwaniem. Jako wszechstronna firma ogrodnicza gwarantujemy transport roślin do ogrodu i kamienia do dekoracji. Stworzymy dal Ciebie ogród od podstaw.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Ładnie prezentujące się kompozycje ogrodowe i wyjątkowe projekty są naszą specjalnością. Celem naszej firmy ogrodniczej jest projektowanie wyjątkowych aranżacji ogrodowych, dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Uważamy, że ogród to miejsce w którym biorą swój początek pasje i najwspanialsze, życiowe marzenia. Zawsze zwracamy uwagę na to, aby aranżacja ogrodowa zbliżała nas do natury i motywowała do optymistycznego i nieszablonowgo myślenia. Pracujący w naszej firmie ogrodniczej fachowcy głównie specjalizują się w opracowywaniu jedynych w swoim rodzaju projektów ogrodowych, korzystając z siły natury i koncepcji praktycznego wykorzystania przestrzeni. Każde zlecenie traktowane jest bardzo indywidualnie, tak by jak najpełniej odzwierciedlało potrzeby naszych Klientów. Wszechstronna wiedza w dziedzinie roślinności i stylów ogrodowych, ma wpływ na zjawiskowe aranżacje, które są odczuwane przez każdy zmysł. Podczas złożonych prac naziemnych, zatrudnieni w naszej firmie pracownicy wykorzystują atrakcyjne rośliny, oraz stylowe elementy drewniane i kamienne, które podkreślają nowoczesny charakter przestrzeni ogrodowej. Oprócz głównej specjalizacji, nasza firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z pielęgnacją ogrodów, pracami brukarskimi, montażem oświetlenia i systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i sprzątaniem terenów zieleni przy prywatnych domach, jak i w przestrzeni publicznej. Posiadamy bogaty asortyment specjalistycznych preparatów, a także bogate zaplecze urządzeń, dzięki którym nasza praca przebiega sprawnie. Nasze projekty trafiają w zróżnicowane gusta Klientów. Troszczymy się o unikatowe i nowoczesne aranżacje, które wyeksponują piękno posesji i umilą chwile spędzane na świeżym powietrzu. Świadczymy profesjonalne usługi ogrodnicze na każdą kieszeń, łącząc prostotę z szykowną sztuką ogrodową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »