Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'protetyka':

 • Protetyka Katowice »

  Praktyka lekarska Vidental istnieje już od 1992 roku. Po gruntownej modernizacji w 2009 roku przekształciła się w klinikę stomatologiczną dorównującą standardom zachodnioeuropejskim. Klinika Vidental dysponuje trzema gabinetami klimatyzowanymi, wyposażonymi w wysoce specjalistyczny sprzęt. Jeden z gabinetów tak zwany chirurgiczny wykorzystywany jest do zabiegów chirurgicznych i implantologicznych. W tym gabinecie wykonywane są również zabiegi w znieczuleniu ogólnym, które pozwalają na przeprowadzenie kompleksowego leczenia stomatologicznego, na jednej wizycie, zwłaszcza u pacjentów specjalnej troski. W trakcie znieczulenia ogólnego istnieje również możliwość przeprowadzenia implantacji przez doświadczonego chirurga implantologa. W czasie każdego zabiegu nad bezpieczeństwem pacjenta czuwa zespół anestezjologiczny. Dokładane są wszelkie starania aby podczas każdej wizyty uprzyjemnić czas najmłodszym pacjentom, a o Ich zdrowie dba specjalista stomatologii dziecięcej. Turystyka medyczna stanowi dopełnienie oferty i jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów przybywających zza granicy. Nasza oferta to stomatolog Katowice

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Rzeszów »

  Większość ludzi boi się wizyt u dentysty. Dzisiaj możesz zapomnieć o bólu na fotelu stomatologicznym! Gabinet stomatologiczny Serwińscy oferuje zakres usług stomatologicznych wykonywanych przez wykwalifikowanych dentystów w Rzeszowie. Wykonujemy zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, wszczepiania implantów, stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz usługi protetyczne. Także w naszym gabinecie możesz poddać się bardzo popularnym zabiegom medycyny estetycznej, którym jest nieoperacyjne usuwanie zmarszczek. Nasz gabinet cechuje profesjonalizm oraz przyjemna atmosfera.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław »

  Gabinet dentystyczny Dens prowadzi dr Lidia Kudzbalska, specjalista protetyk. Świadczymy usługi medyczne w każdej dziedzinie stomatologii, wspomagając się ponad 20-letnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszą technologią. Dentysta to profesja dla ludzi odpowiedzialnych, a także serdecznych, zatem staramy się stworzyć naszym pacjentom najlepsze warunki oraz przyjacielską atmosferę. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby psychicznego bezpieczeństwa naszych klientów, stąd też udzielamy gwarancji na zabiegi realizowane w naszych gabinetach. Zapraszamy też pacjentów potrzebujących poważniejszych zabiegów chirurgicznych oraz zabiegów z zakresu implantologii, periodontologii, czy też protetyki.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog bydgoszcz »

  Każdy z nas, częściej lub rzadziej jest zmuszony korzystać z usług stomatologa, czy to ze względów zdrowotnych czy estetycznych, jednak wybór odpowiedniego gabinetu w coraz większym stopniu nastręcza trudności, w końcu w każdym mieście jest ich kilkanaście, a z usług którego korzystać? Polecamy usługi gabinetu stomatologicznego w Bydgoszczy, Ev-dent kompleksowo zatroszczy się o stan Twojej jamy ustnej. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Licówki Wrocław - Uni-Dental »

  Przyjdź do naszego kameralnego, klimatyzowanego gabinetu dentystycznego i pozbądź się obaw przed wizytą u dentysty. Zapewniamy, że u nas poczujesz się inaczej niż u zwykłego stomatologa. Każdego pacjenta traktujemy wyjątkowo, tak aby wizyta przebiegała w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Wykonujemy głównie zabiegi z zakresu protetyki: licówki, korony, mosty, implanty. Oczywiście wszystkie usługi wykonywane są na najwyższym poziomie przez doświadczonych i ciągle poszerzających swoje kompetencje stomatologów.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Ostrowiec »

  Nasz gabinet dentystyczny to profesjonalna placówka lecznicza. Naszym celem jest dbanie o Wasz zdrowy i ładny uśmiech na co dzień. Zespół profesjonalistów z różnych dziedzin dentystycznych zadba o niedokuczliwe i przyjemne zabiegi związane z protetyką, a także o potrzebną w danej chwili ochronę związaną z kondycją uzębienia. Oprócz klasycznych zabiegów dentystycznych, proponujemy naszym pacjentom profesjonalne implanty. U nas pomocy mogą szukać zarówno dzieci, jak i dorośli, którym bolące zęby odbierają radość. Stosowane przez nasz gabinet dentystyczny implanty, to numer 1 w w swojej lidze. Ufamy prawdziwym fachowcom od protetyki, którzy podczas tworzenia implantów stosują jedynie najbardziej precyzyjne surowce. Implanty z tytanu wykonane są z dokładnie obrabianego tytanu, co optymalizuje proces modyfikacji i wzrostu kości wokół niego. Zabieg montażu implantów jest w 100% bezbolesny, dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia. Implanty nie powodują deformacji mowy i nie wywołują reakcji alergicznych, gdyż są wytworzone z biokompatybilnych materiałów. Dzięki użyciu implantów w pełni znikają problemów z miażdżeniem jedzenia, co ma wpływ na poprawę kondycji przewodu pokarmowego. Implanty są gwarancją zniewalającego uśmiechu do końca życia. Przez kilka lat uszczęśliwiliśmy setki Klientów i poznaliśmy bardzo dużo przypadków. Gromadzimy specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje by wykonywać fachowe usługi dentystyczne. Dzięki ścisłej relacji z partnerami biznesowymi możemy zaoferować Państwu implanty w dostępnych cenach, w niskich ratach. Protetyka to nasza domena. Zapraszamy do miejsca, w którym troszczymy się o ładny uśmiech naszych Klientów.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio - Protetyk Gdańsk »

  Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio powstało w 2006 roku jako wynik kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych w kraju i za granicą. Naszą ideą jest skupianie się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych. W laboratorium dobieramy kolor i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Dobór koloru dobywa się od poniedziałku do piątku w godzinach: 10. 00 17. 00 po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu. Wykonujemy dokumentację fotograficzną na życzenie. Możemy pobrać pomiar łukiem twarzowym. Jeśli chodzi o wyciski alginatowe preferujemy masę hydrogum5 firmy Zhermack. Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON. Oferujemy gabinetom stomatologicznym współpracę w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu dobieramy indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.

  Data dodania: 15 08 2017 · szczegóły wpisu »