Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'rasy':

 • Koty norweskie »

  W naszej hodowli kotów rasowych Sopocisko*PL ( założona w 2003
  roku i zlokalizowana w trójmiejskiej aglomeracji - w Rotmance ) szczególną
  atencją cieszą się koty norweskie, które mają wspaniałe charaktery, są
  piękne i bardzo, ale to bardzo towarzyskie. "Norwegi" z naszej hodowli
  mają doskonałe pochodzenie i wszystkie są utytułowane. Serdecznie
  wszystkich zapraszamy do częstego zaglądania na internetowe strony naszego
  serwisu.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psy »

  Nie każdy zdaje sobie sprawę, jaką radość sprawia posiadanie dobrze wychowanego i zadbanego psa. Nie każdy też potrafi dobrze wychować psa i czasami posiadanie czworonoga staje się uciążliwe tylko z tego powodu, że właściciel zaniedbał kwestię wychowania, kiedy pies dorastał. Na naszym portalu znajdują się porady, jak odczytywać zachowanie psa i jak go wychować. Oprócz tego, zamieszczony został wykaż kilku ras oraz teksty na temat zdrowia i żywienia.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • DogBurger - śmieszne zdjęcia z psami »

  Nowy serwis powstały na bazie popularności "demotów". Zawiera wszystko co związane z psami, mogą być to dowcipy, zdjęcia lub znalezione filmiki.W bazie znajduje się już ponad 270 zdjęć i z każdym dniem przybywa.Potrzebujemy nowe osoby, które będą chciały pomagać przy tworzeniu serwisu.Materiały można dodawać w bardzo prosty sposób, nie wymagana jest rejestracja.Myślę że propozycja strony dotyczącej zwierzaków, pozwoli się zrelaksować, biorąc pod uwagę mnogość powstających serwisów tego typu z dużą dawką, humoru przeznaczonych nie wiem dla kogo, chamów i debili (wszystkie kopie wioch, chamsko) i wiele innych, według mnie nie taka powinna być tematyka takowych serwisów.Zapraszam wiec na moją ? Naszą stronę i ewentualną współpracę.Pozdrawiam :)

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Retriever »

  Golden retriever jest psem myśliwskim. W dzisiejszych czasach zazwyczaj jest także psem towarzyszącym i ze względu na usposobienie - psem rodzinnym. Czworonogi tej rasy są nieraz trenowane na przewodników niepełnosprawnych, terapeutów, a z uwagi na doskonały węch - używane są jako psy policyjne (wyszukiwanie narkotyków) jak również ratownicze. Potrafią dać popis także w psich dyscyplinach sportowych. Nasza strona traktuje o specyfice tych fascynujących zwierząt. Odszukacie tu Państwo wiele porad, solidnych informacji oraz zdjęć. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hodowle kotów »

  Witamy! Jest bardzo dużo hodowli kotów brytyjskich, lecz tylko mało jest zarejestrowanych w Polskiej Federcji Felinologicznej. Niewiele także hodowli zapewnia dobre uwarunkowania bytowe zwierząt. Koty brytyjskie zamieszkujące nasz lokal mieszkalny są otoczone stałą opieką weterynaryjną. Bytują w dobrych warunkach, karmione są najlepszymi karmami suchymi, a oprócz tego mokrymi. Towarzytwo ludzi sprawia, że są towarzystkie i potulne dla otoczenia i że z powodzeniem mogą brać udział w życiu rodziny. Kupisz u nas zdrowe rasowe kociaki dostępne w przystępnych cenach. Bez wątpienia wszelkie nasze kociaki przypadną wam do gustu. Zachęcamy do wejścia na stronę www i zapoznania z pełną naszą propozycją. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję z świadczonych przeze mnie usług. Z chęcią zawsze udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania i rozwiejemy ewnetualne wątpliwości.

  Data dodania: 07 03 2015 · szczegóły wpisu »