Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'rolnicze':

 • Rolniczy portal »

  Innowacyjny portal rolniczy, który gwarantuje na co dzień konkretną dawkę praktycznych informacji. Doradztwo rolnicze, komput wszystkich potrzebnych państwowych instytucji. Agencje, Izby Rolne, dane na temat Ministerstwa Rolnictwa. Niezadługo ruszy wbudowana w serwis platforma handlowa. Plus na naszej stronie znajdziesz ciekawe artykuły rolnicze, informacje na temat bezpłatnych szkoleń dla rolników. Traf korzystania z wszystkich funkcji, bez obowiązku rejestracji. Zapraszamy siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nasi redaktorzy każdego dnia uzupełaniają serwis w znaczenie najwyższej jakości.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo, biznesplany AgroDoradca »

  Nowoczesne rolnictwo cechuje coraz wyższy poziom profesjonalizacji. Coraz więcej elementów znanych głównie z branży finansowej i biznesowej wchodzi w nowoczesny świat rolnictwa. Dziś do większości działań unijnych czy też innych form pomocowych, takich jak kredyty czy programy typu SAPARD czy PROW, wymagany jest biznesplan i wielu rolników było zmuszonych takowy wykonać. Z jednej strony jest to pozytywne zjawisko, gdyż pozwala na pewne planowanie i przewidywanie. Z drugiej jednak w takiej branży jak rolnictwo dość ciężko jest przewidzieć pewne zmienne typu pogoda czy ataki szkodników. Na szczęście coraz bardziej rozwija się również doradztwo rolnicze, dzięki któremu każdy rolnik, odwiedzając doradcę rolniczego, może zasięgnąć porad dotyczących tego, jakie dotacje może on otrzymać i z jakich programów skorzystać. Dzięki temu w wielu gospodarstwach wysłużone poczciwe Ursusy wymieniono na nowoczesne ciągniki choćby z gamy Deutz-Fahra. Podstawą w tej dziedzinie powinna być właśnie edukacja. Rolnicy nie mogą bać się korzystania z pomocy. Niestety wśród wielu nadal obecny jest ten niczym nieuzasadniony strach.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Delgrado - eSklep z pomysłem na dom i ogród »

  e-sklep z pomysłem na dom i ogród. Posiadamy szeroki asortyment artykułów dla Twego domu i ogrodu aby przebywanie w nim było miłe, spokojne i przyjemne. Gwarantujemy najwyższą obsługę i bardzo dobre ceny! W swej ofercie posiadamy sprzęt ogrodniczy (kosiarki, piły, kosy itp), nawozy, narzędzia, artykuły kuchenne oraz kosmetyki samochod

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciągniki rolnicze »

  Strona rolne24.com jest najlepszą stroną rolną w Polsce. Tu możesz znaleźć lub opublikować ogłoszenie rolnicze, zdołasz uzyskać informacje dotyczące najbliższych wystaw rolniczych, zawodów lub innych imprez. Nasza strona pozwala również uzyskać wiele cennych wiadomości bezpośrednio od rolników z całej Polski dzięki naszemu forum internetowym.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spulchniacze »

  Jesteśmy biegłą firmą usługowo-handlową, wyrabiamy oraz sprzedajemy maszyny oraz urządzenia rolnicze. Działamy na rynku niezwykle długi czas lat, z tej przyczyny posiadamy duże doświadczenie i świetnie znamy potrzeby klientów. Proponujemy usługi takie jak na przykład, uprawa przedsiewna czy też pielęgnacja łąk. Poza tym rozprowadzamy w wielu miastach Polski wały uprawowe. Wszystkie maszyny wykonane są z niezwykłą dbałością i troską o bezpieczeństwo użytkownika. . Polecamy nasze usługi, które znacznie uproszczą pracę każdemu rolnikowi. Do naszych usług należy pielęgnacja łąk, o każdej wielkości, a także uprawa gleby rolnej. Jeżeli wyszukujesz odpowiedniego sprzętu rolniczego, to naturalnie powinieneś wybrać naszą ofertę, dobierzemy przebieg transakcji do Twoich oczekiwań. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością »

  Asortyment dla sektora rolniczego to szeroka oferta, jaką posiada sklep internetowy. Można liczyć na urządzenia i maszyny pochodzące od polskiego producenta, który od lat cieszy się uznaniem na rynku krajowym oraz pośród rynków zagranicznych. Do wyboru między innymi wagi, mieszalniki, przenośniki, rozdrabniacze, silosy, części zamienne i nie tylko. Wszystkie produkty bazują na wysokiej jakości komponentach, a także nowatorskich rozwiązaniach, co przekłada się na solidne wykonania oraz niezawodność na etapie eksploatacji. Niepodważalnym atutem oferty sklepu internetowego jest możliwość dokonywania zakupów zarówno za gotówkę, jak i w formie ratalnej. Na stronie znalazło się miejsce na zakładkę z aktualnościami, a w niej informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń w branży i nie tylko. Ponadto dane kontaktowe oraz istotne informacje związane z dostępnymi formami finansowania. Gwarancja udanych zakupów, łatwego odnajdywania interesujących na daną chwilę produktów, jak i intuicyjnego poruszania się po witrynie internetowej.

  Data dodania: 19 02 2018 · szczegóły wpisu »