Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'salon fryzjerski':

 • Salon kosmetyczny »

  Czujesz lekki niepokój, że musisz coś z sobą zrobić - zadbać o swoją urodę lub dobre samopoczucie? Gdy spoglądasz w lustro drażni cię Twoja cera, a włosy straciły swój blask. Może właśnie teraz nadszedł moment na zmiany. Zapraszamy do nas! Wykonujemy usługi i zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej oraz upiększającej, zdobienie, przedłużanie paznokci metodą żelową, makijaże ślubne i okazjonalne. Oferujemy strzyżenie damskie i męskie również serwis usług dla Panny Młodej.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fryzury »

  Fajne Fryzury to jedyny w swoim rodzaju salon fryzjerski, zarządzany przez fachową fryzjerkę. Trakuje własny zawód jako pasję, przez co łatwo da się wynaleźć dla każdego atrakcyjną fryzurę. Nieustanie podejmujemy udział w szkoleniach i popisach najnowszej mody w stylizacji włosów. Zmierzamy do tego, aby nasza wiedza w kierunku fryzjerstwa nie pozostawała w tyle. W własnym salonie dostarczamy najwyższe wzorce obsługi oraz pełne doradztwo w zakresie pielęgnacji włosów. Zapraszamy każdego kto potrzebuje odmienić swój Wygląd.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład fryzjerski »

  Usługi fryzjerskie są bardzo popularne, o czym świadczy duża ilość zakładów wykonujących tego typu usługi i długie kolejki, szczególnie do fryzjerów damskich. Wszystko to jest poparte dużą jakością usług oraz przede wszystkim chęcią posiadania pięknej i modnej fryzury.Salony fryzjerskie oferują usługi strzyżenia, modelowania i mycia włosów. Ich popularność wzrasta w momencie pojawienia się wyjątkowych uroczystości i imprez takich jak urodziny, sylwester, czy też zabawa karnawałowa. W tym czasie zarówno fryzjer damski, jak i męski ma pełne ręce roboty.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »