Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'sanatorium':

 • Polskie sanatoria i uzdrowiska bliżej Ciebie »

  www.eSanatoria.eu - to portal, który został stworzony z myślą o kuracjuszach i osobach wybierających się do ośrodków uzdrowiskowych, sanatoryjnych i rehabilitacyjnych. Polskie sanatoria, uzdrowiska i ośrodki wypoczynkowe. Prezentacja obiektów sanatoryjnych. Opisy miejscowości uzdrowiskowych. Aktualności z branży sanatoryjnej. Sanatoria w Polsce. Poradnik kuracjusza. Skierowania do sanatorium. System komentarzy i oceniania obiektów sanatoryjnych.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.smoldzino.com »

  Rehabilitacja to również jedna z dziedzin, którą zajmuje się nasz pensjonat Dworek Słoneczko 2. Mój pensjonat ma wiele udogodnień dla polskich gości w tym innowacyjny basen zakryty i sauna. W nasz pensjonacie można zagrać w siatkówkę dlatego że dysponujemy placem do tej rozrywki. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz umówienia się na sprecyzowany czas przyjazdu do naszego spa nad morzem Pomorskie w Smołdzinie. Dworek Słoneczko 2 to pensjonat o dużym kanonie znajdujący się w miejscowości Smołdzino w bardzo sąsiedniej odległości od morza. Czekamy na połączenie telefoniczny lub mailowy z naszym spa nad morzem w Dworku Słoneczko 2. Dla nas kluczowy jest pensjonariusz i jego kompletne spokój. Polski pensjonat - Dworek Słoneczko 2 tętni życie 12 miesięcy w roku.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nocleg »

  Poszukujesz miłego pensjonatu w Inowrocławiu? O ile tak - gorąco zapraszamy do zarezerowania noclegu w chwili obecnej u nas. Oferujmy wygodne okoliczności, w których aż woli się wypoczywać. W opcji są też śniadania. Fachowa obsługa gwarantuje najwyższej klasy usługi, które spełnią nadzieje wybrednych nabywców. Niska cena, a oprócz tego dogodna lokalizacja sprawią, że wypoczynek będzie niewiarygodnie przyjemny. Namawiamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdź nasze usługi sam oraz przekonaj się że warto postawić na nas!

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sala weselna Włocławek »

  Uzdrowisko Wieniec – Zdrój umiejscowione jest na malowniczych Kujawach. Funkcjonuje od 1923 roku i od tej pory przyjmuje kuracjuszy. Obiekt otoczony jest pięknymi, sosnowymi lasami, których niepospolity mikroklimat bezbłędnie służy kuracjuszom. W uzdrowisku świadczone jest przeszło 70 różnych zabiegów, które sprzyjają leczeniu schorzeń reumatologicznych, ortopedyczno-urazowych, kardiologicznych i nadciśnienia, dolnych dróg oddechowych, układu nerwowego a oprócz tego osteoporozy. Szczegółowa oferta uzdrowiska dostępna jest na stronie uzdrowisko-wieniec. pl. Nad wszystkim czuwa fachowy personel medyczny, który równocześnie służy radą i doświadczeniem. Uzdrowisko dysponuje szpitalem i również sanatoriami dla dorosłych, i również zakładem pielęgnacyjno - opiekuńczym a także Zakładem Przyrodoleczniczym. Na terenie uzdrowiska działa również poradnia psychologiczna.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »