Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'serwis lodówek':

 • Serwis i Naprawa Lodówek i Zamrażarek »

  Oferujemy usługi w zakresie naprawy lodówek i zamrażarek oraz innych urządzeń chłodniczych także AGD. Istniejemy na rynku już od 1990roku posiadając zdobyte doświadczenie i niezbędną praktykę. Nasz serwis obsługuje miasto Poznań i całą okolicę do 25km. Dojeżdżamy do miasta Luboń, Swarzędz, Mosina, Tarnowo Podgórne, Stęszew, Dopiewo, Komorniki, Przeźmierowo, Skórzewo, Koziegłowy, Plewiska i inne miejscowości w obrębie miasta Poznań. Posiadamy nowoczesny sprzęt do napraw domowych. Naprawy i serwis wykonujemy w domu u naszego klienta. Naprawiamy większość typów i marek różnych firm AGD Amica, Polar, Whirlpool, Bosch, Siemens, Liebherr, Mastercook, Beko, Gorenje, Electrolux, Ardo, Indesit, Ariston, Zanussi, Candy, Samsung, Mińsk Atlant i inne. Naprawa u Klienta - Zapraszamy.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Lodówek i Zamrażarek- Serwis Poznań »

  Nasz Serwis powstał i działa od 1989r. w Poznaniu. To już ponad 20-cia lat. Nasza specjalność to: naprawa lodówek, zamrażarek, chłodziarek i innego sprzętu chłodniczego. Wszystkie naprawy wykonujemy u klienta w domu. Na naprawy wykonywane udzielamy także gwarancję. Nasz zasięg i dojazd to: Poznań, Luboń, Swarzędz, Mosina, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne i inne do 30k. Serwisujemy i naprawiamy sprzętu AGD jak: amica polar whirlpool electrolux bosch siemens ardo beko indesit ariston mastercook gorenje liebherr candy liebherr vestfrost elcold i inne marki. Jeśli szukasz pomocy- Dzwoń!

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Lodówek i Zamrażarek Poznań »

  Zakład Serwisowy powstał w 1988 roku w Poznaniu. Specjalizujemy się w naprawach lodówek i zamrażarek oraz urządzeń chłodniczych- sklepowych i gastronomicznych. Przez te lata działalności dobyliśmy doświadczenie niezbędną praktykę oraz specjalistyczny sprzęt do napraw na miejscu u Klienta. Naszym klientom oferujemy tanie i solidne naprawy, części zamienne oraz szybkie i sprawne wykonanie naszych usług. Nasz obszar działania to miasto Poznań oraz cała okolica do 25km. Dzięki doświadczeniu potrafimy naprawić każdą lodówkę czy zamrażarkę. - Jeśli masz problem lub twój sprzęt uległ awarii - dzwoń! Dzwoń bo można na Nas liczyć.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Lodówek Poznań »

  Zajmujemy się od 20-tu lat serwisem urządzeń chłodniczych. Nasza specjalność to naprawa lodówek i zamrażarek. Usługi wykonujemy w domach, sklepach, firmach i gastronomi. Nasza firma została założona w 1991r na terenie Poznania. Działa ona do dziś z pełnym doświadczeniem i wieloletnią praktyką w branży serwisu AGD. Dojeżdżamy do naszego klienta do 30km od miasta Poznań. Naprawiamy wszystkie typy i marki lodówek, zamrażarek w domu u klienta. Udzielamy na nasze usługi gwarancję. Posiadamy do napraw części zamienne. Naprawimy każdą lodówkę. Dzwoń- czekamy.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »