Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'smsy':

 • Serwis rozrywkowy »

  naszym serwisie rozrywkowym zapomnisz co to nuda, znajdziesz u nas
  - wspaniałe rysunki tekstowe ASCii Art stworzone za pomocą znaków ASCII,
  - SMSy z humorem, z okazji ważnego wydarzenia i złote myśli,
  - wiersze o miłości, przyjaźni, bólu... nadesłane przez internautów
  - wspaniałe iluzje które potrafią przyprawić o zawrót głowy
  - księgę gości z której dowiesz się jak oceniają nas internauci
  - oraz różne artykuły ukazujące paradoksy z życia człowieka.
  Tak duża dawka humoru i nie tylko sprawi że odprężysz się i oderwiesz od realnego świata.
  Wielką zaletą serwisu jest również możliwość zamówienia sobie subskrypcji, dzięki czemu raz
  w miesiącu otrzymamy najnowszą dawkę śmiesznych tekstów na e-maila i to wszystko za darmo bez żadnych reklam.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  Ogromny zbiór życzeń na każdą okazję. M.in. życzenia urodzinowe, imieninowe czy świąteczne. Wszystko posegregowane w kilkudziesięciu kategoriach. Do tego wiersze znanych poetów. Możesz dodać własne wierszyki i ocenić pracę innych. Znajdziesz również wiele cytatów znanych osób, przysłów, powiedzeń oraz smsów na różne okazje. Skorzystaj z ogromnej bazy naprawdę oryginalnych i ciekawych wpisów. Zaskocz swoich znajomych czy rodzinę niecodziennym wierszem, życzeniem albo po prostu śmiesznym smsem, który znajdziesz w serwisie.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masowe SMS »

  Serwer SMS to wiarygodne usługi realizacji kampanii sms-owych oraz masowej wysyłki SMS. Narzędzia takie jak SMS Sender oraz SMS api to wszechstronne możliwości zastosowania wysyłki SMS w środowisku biznesowym. Serwer SMS to w szczególności możliwość łatwego podłączenia usługi do aplikacji biznesowych takich jak systemy ERP czy CRM. Wysyłanie sms-ów może odbywać się zatem zupełnie automatycznie jako mechanizm wbudowany w procesy biznesowe firmy. Masowe SMS-y mogą, zatem być wysyłane zawsze wtedy, gdy zaistnieje sytuacja, w której należy powiadomić dowolnie dużą grupę zainteresowanych osób i co ważne może się to dobywać w zupełnie zautomatyzowany sposób nie wymagający dodatkowego nakładu pracy.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramki sms »

  Witamy w serwisie Bramkagsm.pl. Serwis nasz proponuje opcję bezpłatnego przesyłania bardzo krótkich wiadomości tekstowych sms. Polecamy sygnały sms na telefon komórkowy, dzwonki Sms Mp3, polifonię na komórkę, true tone na komórkę, niedrogie dzwonki real music, filmy na telefon komórkowy, niedrogie tapety, animacje do komórki. Zapraszamy. Poszukujesz interesujących artykułów odnośnie zagadnień telekomunikacji, technologii itp? Zapraszamy do sekcji artykuły, gdzie co pewien czas będziemy prezentowali nowy artykuł. Zapraszamy do serwisu bramkagsm.pl.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »