Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'studia':

 • UE w Katowicach - Twoja inwestycja »

  Wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach przydadzą się także w życiu prywatnym. Szerokie spektrum specjalności oferowanych w ramach kierunku umożliwia zgodne i świadome z osobistymi zainteresowaniami zaplanowanie własnej indywidualnej ścieżki kariery. Program studiów łączy pojęcia z finansów, rachunkowości, a także zarządzania, ekonomii czy metod ilościowych. Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach mamy doskonałą kadrę dydaktyczną liczącą prawie 500 pracowników naukowych, których kompetencje oraz doświadczenie zawodowe dają możliwość postępu w różnych dziedzinach. Są nimi przedstawiciele wielu organizacji naukowych i państwowych takich jak: PAN, Rada Naukowa NBP lub sam zarząd NBP. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach bierze udział w programach wymiany akademickiej tj.: Erasmus, Leonardo da Vinci, Ceepus, fundusz szkoleniowy i stypendialny, międzynarodowy fundusz wyszehradzki i inne. Corocznie Rocznie przyznawanych jest kilkaset stypendiów na wyjazdy na studia i praktyki do wszystkich krajów Europy .

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku MDK-KURS rysunku Kraków »

  Szkoła rysunku Kraków
  MDK-Kurs rysunku w Krakowie to pracownia specjalizujaca się w nauce rysunku architektonicznego pod kątem egzaminów na architekturę.
  Rysunek architektoniczny stanowi domenę pracowni.
  Szkoła oferuje kursy rysunkowe w roku szkolnym w profilu intensywnym i postawowym oraz kursy wakacyjne. Lekcje rsowania w pracowni prowadzone są przez wykwalifikowanych architektów biegłych w rysunku odręcznym i jego nauce.

  Szkoła realizuje autorski program i netody nauki rysowania wypracowane przez lata działalnosci w Krakowie. Poza tematyką rysunkową występującą na egzaminie wstepnym na studia architektury w Krakowie kurs przygotowuje na wybrane wydziały studiów architektonicznych w całej Polsce. Wysoki poziom rysunkowy oraz praktyczne umiejętności zdobywane na kursie są podstwą sukcesów egzaminacyjnych uczniów.

  Galerie i rysunki architektoniczne zrealizowane przez kursantów mozna ogladac na stronie szkoły. Galeria rysunkowa przezntuje liczne prace o tematyce architektonicznej w tym rysunek ołówkiem, szkice architektury, krajobrazu, projekty architektoniczne, rysunek postaci, martwe natury i tematy z egzaminów.

  MDK-Kurs rysunku Krakaów.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia turystyka »

  Na liście uczelni prowadzących studia na kierunku Turystyka oraz Rekreacja znajdują się Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie. Studia magisterskie na kierunku Turystyka skierowane są do kandydatów, chcących uzyskać specjalistyczną wiedzę oraz duże umiejętności.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Wrocław »

  Serwis internetowy Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Strona przedstawia przede wszystkim pełne informacje dotyczące wszystkich kierunków kształcenia: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka, informatyka i ekonometria, turystyka i rekreacja, a także zarządzanie. Spośród tych kierunków kształcenia (studia licencjackie) WSH Wrocław umożliwia uzyskanie tytułu magistra na kierunkach Zarządzanie, a także Turystyka i Rekreacja. Serwis stanowi źródło aktualnych informacji o procesie rekrutacji. Inne działy serwisu poświęcone są przedstawieniu sylwetek pracowników, bibliotece. Na stronie znajdują się również ważne informacje dla studentów, dotyczące nie tylko studiów, ale i życia studenckiego. Integralną częścią serwisu jest Biuro karier przy WSH. Wszystkie informacje o kierunkach podyplomowych, magisterskich i licencjackich we Wrocławiu na stronie Wyższej Szkoły Handlowej.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Łódź »

  Ciekawi Cię baza adresów uczelni wyższych, znajdź je na naszej stronie. Zobacz jakie uczelnie możesz znaleźć w mieście. Skorzystaj z ogromnej bazy informacji, które odnajdziesz na naszej stronie. Korzystając z naszej strony możesz liczyć na sprawdzone oraz rzetelne informacje. Maturzysto zobacz jakie szkoły w Łodzi możesz wybrać.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia studia »

  Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University jest to miejsce, gdzie panuje świetny klimat na studia. Tworzą go nie wyłącznie piękne otoczenie tudzież nowoczesne zaplecze dydaktyczne, jednakże nade wszystko wysoka jakość kształcenia i renomowana kadra dydaktyczna. WSB-NLU to ufność, przyjaźń i atmosfera szacunku oraz zrozumienia, którą tworzą studenci, wykładowcy oraz pracownicy administracji.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • STUDIA w Polsce. Studia - baza danych placwek »


  Proponujemy studia na takich kierunkach jak bankowość bądź filologia hiszpańska, sugerujemy najpopularniejsze kierunki na poszczególnych uczelniach w mieście Białystok. Często aby dostać się na bardzo interesujący profil studiów trzeba zdać kolejne, skomplikowane egzaminy na danym wydziale. Użyteczne informacje dla maturzystów i uczniów, którzy chcą kontynuować naukę na studiach podyplomowych czy zmienić specjalizację bieżących studiów.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia marketing »

  Studia na kierunku marketing są bardzo złożone, promujemy min marketing czasem. Reklamują się u nas uczelnie wyższe, pokazujemy galerię zdjęć oraz wysokość opłat. Program Studiów Marketing został tak pomyślany, aby uczestnicy otrzymali kompendium wiedzy pozwalającej w sprawny sposób spożytkować ją.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Radom »

  Zapraszamy do korzystania z zasobów naszej bazy, w której znajdują się uczelnie i szkoły policealne w Polsce oraz studia za granicą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami wymienionych ośrodków akademickich wszystkich tych, którzy nie są pewni jakie studia każą się najlepszym rozwiązaniem. Poza wykazem uczelni i kierunków w kraju, oferujemy również ponadto bazę praktyk i staży oferowanych przez zagraniczne placówki oświatowe. Zapewniamy stałą aktualizację naszej bazy i ofert, gwarantujemy tym samym najpewniejsze dane. Zachęcamy do wypróbowania naszej wyszukiwarki.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia kosmetologia »

  Wyszukaj propozycję najlepszych Uczelnie kosmetycznych w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat kierunku kosmetologia. Kosmetologia jest bardzo chodliwym kierunkiem nauczania. Kapitalny kierunek dla jednostek lubiących nauki ścisłe, bowiem na kosmetologii spory nacisk kładziony jest na chemię.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia europeistyka »

  Dociekliwie obejrzyj nasz portal. Kierunek europeistyka prowadzony jest od kilku lat na krajowych uczelniach wyższych. Jednym z pierwszych ośrodków uniwersyteckich w Polsce, który zapoczątkował prowadzenie studiów europeistycznych, jest Centrum Europejskie UW.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Najlepsze informacje o studiach podyplomowych i wpisowym. Znalezienie wyśnionej uczelni nie musi być nudnym zadaniem, wejdź na nasz serwis i przekonaj się sam. Nauka jest podstawą dzięki, której zdołamy dostać bardzo dobrą pracę, poszerzać nasze horyzonty myślowe. Nigdy nie jest za późno na naukę więc ludzie coraz częściej edukują się w dziedzinie zgodnej z ich umiejętnościami. Wyszukiwarka gimnazjów na naszej stronie jest bardzo łatwa w osłudze, możesz wyszukać swoją szkołę po województwie.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia prawo »

  Frapujesz się, czy być obrońcą, radcą prawnym albo adwokatem, rozpocznij studia na kierunku prawo. Jeśli poszukujesz atrakcyjnego zawodu, prawo jest niewątpliwie zawodem ciekawym, wybierz właściwą uczelnię, która zapewni Ci dobre wykształcenie. Perspektywiczna oferta edukacyjna na uczelniach takich jak Uniwersytet Łódzki.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia filologia angielska »

  Chcesz perspektywicznego rodzaju kształcenia w Szczecinie. Doceniasz obyczaje, bibliografię oraz język angielski. Zamierzasz być specjalistą filologii angielskiej natychmiastowo wstąp na witrynę. Ekspert filologii angielskiej posiada kolosalne horyzonty zawodowe. Filologia angielska kierunek rozwojowy.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • HR studia podyplomowe »

  Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, zarządzanie produkcją, HR, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć informacje odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia finanse »

  Na portalu promujemy także publikacje książkowe i uczelnie prowadzące dany kierunek. Odpowiednie studia dzienne dla wymagających, po tych studiach otwiera się wiele furtek do kariery zawodowej. Wybierz odpowiednią uczelnię w danym mieści jak Bochnia, prowadzącą specjalizację finanse w trybie dzinnym.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Białystok »

  Strona uczelni WSGN oferującej licencjackie, magisterskie i podyplomowe studia na kierunkach ekonomia i administracja w trybie zaocznym, dziennym i eksternistycznym. Użytkownicy mogą znaleźć na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o kadrze oraz szczegółowy opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym informacje o studiach z zakresu gospodarowania nieruchomościami, które cieszą się renomą wśród pracodawców. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »