Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'suwnice pomostowe':

 • Podtorza »

  Nasza firma Hak Sp.z o.o. produkuje i serwisuje takie urządzenia jak suwnice. Niezbędne do transportu wewnętrznego, a na hali produkcyjnej choćby konstrukcji stalowych jest ona nieoceniona. Jesteśmy producentem takich suwnic : pomostowe, bramowe, wspornikowe, specjalne. Zapraszamy do współpracy wszystkie zakłady, gdzie transport wewnętrzny jest nieoceniony.
  Ponadto jesteśmy producentem chwytaków hydraulicznych, elektryczno-hydraulicznych i mechanicznych. Produkujemy także różne typy czerpaki na różne ładunki.
  Przedmiot działalności naszej firmy obejmuje: projekty i produkcję suwnic wszystkich typów, produkcja chwytaków, czerpaków, montaż, naprawy i serwisowanie urządzeń dźwignicowych, przygotowanie dźwignic do odbioru przez UDT, modernizacje konstrukcji nośnych i napędów dźwignic, modernizacje sterowania dźwignic, ekspertyzy i oceny stanu technicznego dźwignic i podtorzy, budowę i remonty podtorzy i torów dźwignicowych w systemie elastycznego mocowania szyn, wytwarzanie szerokiego asortymentu atestowanych zawiesi linowych, łańcuchowych, pasowych i specjalnych, projektowanie i wytwarzanie elementów specjalistycznych, wykonawstwo i handel akcesoriami i częściami zamiennymi, produkcja i montaż żurawików warsztatowych, doradztwo w zakresie doboru i obsługi.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Suwnica - wis-mark.pl »

  producent suwnic, producenci suwnic, żurawie Nasi producenci suwnic oferują Państwu jakościowe i solidne usługi, takie jak między innymi stateczne oraz dostępne cenowo żurawie. Nasz producent suwnic proponuje Państwu wyłącznie markowe oraz w pełni profesjonalne sprzęty, toteż na pewno każdy z Państwa będzie niezwykle zadowolony z zakupu. Mamy nadzieję, iż ochoczo skorzystają Państwo z naszej bogatej i bardzo ciekawej oferty. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, w jakimbezsprzecznie każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 28 12 2014 · szczegóły wpisu »