Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'światło':

 • Bioptron - życie bez bólu. »

  Sukces terapii światłem w walce z bólem to wynik działania wielu mechanizmów. Jednym z nich jest pozytywny efekt wywoływany przez światło BIOPTRON na rozmnażanie się chondrocytów i syntezę substancji międzykomórkowej. Zauważono również istotny efekt stymulujący funkcję fibroblastów i wzmożoną regenerację tkanek. Efekty te mają związek z biostymulacyjnym wpływem światła realizowanym na poziomie komórkowym. Osiągnięta w terapii światłem normalizacja mikrokrążenia i prędkości przekazywania impulsów nerwowych, pomagają dotrzeć do źródła bólu i skutecznie niwelować jego intensywność.
  Choć liczne publikacje podkreślały pozytywne doświadczenia kliniczne, biologiczny mechanizm działania światła spolaryzowanego jest wciąż badany. Zakłada się, że światło spolaryzowane zmienia układ głów polarnych podwójnej warstwy lipidowej w błonach komórkowych, co prowadzi do zmian funkcjonalnych. Obserwowano różnego rodzaju biologiczne efekty stosowania fototerapii, między innymi stymulację proliferacji komórek - szczególnie w przypadku fibroblastów, uwolnienie czynników wzrostu i usprawnienie syntezy kolagenu.
  Liczne badania kliniczne wykazały przyspieszone zasklepianie się ran ze wzmożoną epitelizacją i lepszą wytrzymałość blizn na rozciąganie.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Światło Bioptron »

  Sprzedaż bioptron bezpośrednio od Zepter. 0 601 06 05 97. Expresowa Obsługa. Najskuteczniejsze leczenie światłem spolaryzowanym stosowanym na co dzień w szpitalach i gabinetach rehabilitacji. Rehabilitacja, Medycyna Sportowa, pediatria, weterynaria, nowoczesna kosmetologia. Trądzik młodzieńczy:
  Trądzik jest powszechnie występującą wysypką na twarzy, która pojawia się u osób młodych i
  nastolatków, aż 80% młodych osób ma objawy trądziku. Trądzik występuje częściej u młodych
  mężczyzn, niż u kobiet. Krosty trądziku powstają w chwili, gdy gruczoły łojowe zostają zablokowane
  przez czop powstały z łoju (sebum). Bioptron - światłoterapia Zepter to nowa i skuteczna terapia
  pomocna w leczeniu trądziku.

  Opryszczka:
  Wirusy z rodziny opryszczki wywołuje u ludzi wiele rodzajów chorób. Główną cechą wirusów
  opryszczki jest ich zdolność do "ukrywania się" w organizmie człowieka, wywoływania ciechej
  infekcji i obecność przez całe życie. Wirusy opryszczki trudno wyeliminować. Terapia naszym
  światłem to skuteczna metoda walki z wirusem opryszczki.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zator »

  Chorego może ocalić jedynie błyskawiczna operacja polegająca na natychmiastowym usunięciu skrzepu, blokującego przepływ krwi. Zator to złowrogi dla zdrowia oraz życia incydent związany z układem krążenia. U osób z powtarzającymi się incydentami zatorowymi dotyczy to chorych z podwyższonym ilorazem krzepliwości krwi, stosowana jest kuracja lekami przeciwkrzepliwymi oraz wszczepiane są do żyły głównej dolnej filtry wyłapujace materiał zatorowy.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekskluzywne żyrandole i lampy razem z Decor System »

  Żyrandole kryształowe to metafora dawnego stylu i klasycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. W swojej ofercie oświetlenia posiadamy zarówno klasyczne żyrandole kryształowe, jak i modernistyczne lampy o wzorach zaspokajających współczesne gusty. Nasze lampy i żyrandole wykonano z najlepszej jakości paciorków ze szkła egipskiego, które występują w wielu opcjach kolorystycznych przepięknie rozpraszając światło. Intensywność barw, precyzja wykonania oraz niższa cena sprawiają, iż lampy i żyrandole kryształowe świętują obecnie swój wielki powrót do łask.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie »

  Nastrój w pomieszczeniach i innych przestrzeniach kreuje światło, dlatego bardzo ważne jest jakiego rodzaju oświetlenie zostaje zastosowane. Aurora Technika Świetlna specjalizuje się w oświetleniu architektonicznym, jest to firma z doświadczeniem, która zawsze przedkłada lampy ekonomiczne, nierzadko oparte o technologię LED, wysokie jakościowo i pomysłowe pod względem designerskim. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo detale dotyczące naszej oferty, w związku z tym serdecznie zapraszamy. Oświetlenie to nasza pasja jaką zarażamy innych.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »