Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkoła':

« poprzednia strona · 2
 • Wykres cyklu kobiety NPR, karta ciąży »

  Serwis dla kobiet SkarbMamy.pl Wykres cyklu kobiety NPR, karta ciąży, poradniki kobiece. W skarbmamy przeanalizujesz swój wykres cyklu NPR, założysz kartę ciąży i dowiesz się wielu ciekawostek w dziedzinie: poród, ciąża, poronienie, temperatura ciała kobiety, cykl menstruacyjny, płodność, leczenie niepłodności, antykoncepcja i wie

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy Koszalin »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Dyzio Jarosław Jankowski to prywatna szkoła jazdy oferująca kursy na prawo jazdy kategorii B. Szkolimy kandydatów na prawo jazdy kategorii B w zakresie zajęć teoretycznych i praktycznych, jak również osoby już posiadające prawo jazdy, oraz te, które w wyniku złego zbiegu okoliczności utraciły uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Gorlice »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "L-ka" zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, czyli przyszłych kierowców samochodów osobowych oraz kategorii A czyli motocyklistów. W swojej ofercie poza szkoleniem podstawowym oferujemy również zajęcia doszkalające zarówno z zajęć teoretycznych jak i praktycznych.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obozy językowe »

  Obecnie niezdolność mówienia w obcym jerzyku jest może okazać się ułomnością. W dobie pogoni za zdobyciem satysfakcjonującej pracy, ta zdolność okazuje się istotna. Szczególną wartość ukazuje uczestnictwo w licznych szkoleniach z języków obcych. Dla nadążających za szybkim rozwojem rynku pracy proponujemy znacząca ilość możliwości nabycia lub ulepszania zdolności językowych. Zapraszam do osobistego zapoznania naszej oferty szkoleń językowych. Nauka języka obcego w naszym systemie edukacji rozpoczyna się już od przedszkola. Nie zaskakuje nas, kiedy widzimy dziecko które umie przedstawić się w języku obcym. Nauka języka w najmłodszym wieku daje znacznie większe efekty, niż rozpoczęcie nauki w wieku późniejszym. Mamy duży wybór form nauki języków obcych również dla najmłodszych: obozy językowe, kursy językowe za granicą czy szkolenia językowe za granicą. Pozwalamy sobie zaprosić do z oferowaną przez nas propozycją kursów językowych.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Bielsko-Biała. »

  Wiadomo, że taniec wtóruje ludziom od lat w różnorakich formach, np. w starodawnych czasach ludzie tańczyli by sprowadzić deszcz w okresie suszy, uczynić podwyżkę zbiorów lub zapewnić obfite polowania. Od setek lat ludzie powierzają z pokolenia na pokolenie opowieści oraz wiedzę o tańcach. Najwidoczniej musi być w nim coś magicznego i przyciągającego, jeśli ludzie cały czas wykorzystują taniec jako przekaźnik życiowy. Przesłanie jest proste - zamiast siedzieć w domu przed komputerem, przyłącz się do szkoły tańca Bielsko-Biała. Dobierz styl, w którym będziesz się czuł naturalnie i kto wie, może w rzeczywistości jesteś dobrym tancerzem. Studio tańca Bielsko-Biała ma do zaoferowania niemało atrakcji do wyboru. Grupy klasyfikowane są wiekowo oraz według stylów. Dla nastolatków przygotowany jest niezwykły kurs aerodance, podczas którego można pokazać swoje ukryte umiejętności oraz otworzyć się przed innymi i samym sobą. Szkoła dysponuje w swojej ofercie także kurs tańca dla narzeczonych Bielsko-Biała. Mamy też coś dla chłopców - do wyboru hip-hop lud dancehall. Każdy z Was może zaczerpnąć nauki tańca - dzieci, młodzież, dorośli, ludzie starsi. Nigdy nie jest za późno na zdobywanie nowych umiejętności, w związku z tym sam widzisz nie ma po co zwlekać. Wybór stylów jest naprawdę duży i na pewno znajdzie się coś dla Ciebie.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Firma Mama, tata i ja powstała dla par które cenią sobie założenie rodziny i przyszłe prawidłowe rodzicielstwo. W naszej szkole rodzenia zajmujemy się przygotowaniem przyszłych rodziców do pielęgnacji i wychowania noworodka. Przygotowujemy kobiety do porodu, doradzamy, pomagamy i wspieramy. Zajęcia prowadzone są pod okiem wyspecjalizowanej położnej i lekarza którzy odpowiadają na przeróżne pytania przyszłych rodziców. Szkoła rodzenia to nie tylko nauka o noworodku dla przyszłych mam ale i dla tatusiów którzy chcą czynnie uczestniczyć przy porodzie jak i dalszym rozwoju ich dziecka. Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym dotyczą spotkań i wizyt na oddziale porodowym gdzie przyszłe mamy dowiedzą się z jakich sprzętów w danym szpitalu mogą korzystać podczas porodu. Zapraszamy na stronę internetową www.szkola-mamatataija.pl
  w celu zdobycia większej ilości informacji.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Radom »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców DONATEX w Radomiu prowadzi szkolenia w zakresie kategorii: A1, A, B1, B, B+E, C1, C, C+E, D, D+E. Dysponujemy w pełni przygotowanym zapleczem technicznym i dydaktycznym oraz wykwalifikowaną kadrą. Organizujemy szkolenia dla kierowców zawodowych. Posiadamy również w pełni wyposażoną pracownię psychologiczną

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Wrocław »

  Wrocławski klub jazdy samochodem NO-1 zaprasza do zapisów na nowe warsztaty prawa jazdy kategorii B. Nasza szkoła to elita wśród trenerów i instruktorów jazdy. Przychodząc do nas masz gwarancje skutecznej edukacji oraz dodatkowo szybkiego zdania prawa jazdy na pojazdy kategorii B. Nasza siedziba znajduje się we Katowicach jednak przyjeżdżają i zapisują się do nas chłopcy i dziewczęta z całego państwie ponieważ nasze zaangażowanie powoduje, że właściwie każdy preferuje z nami współpracować w działaniach motoryzacyjnych. Serdecznie witamy i zapraszamy do naszego klubu.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy fotograficzne Łódź »

  Fotograficzne warsztaty łódź - zapisz się na nasz kurs fotograficzny Łódź i dowiedz się jak robić dobre zdjęcia. Nauczymy Cię fotografować nie tylko lustrzanką, ale także aparatem kompaktowym. Jeśli tylko chcesz się nauczyć fotografii napisz do nas a przygotujemy dla Ciebie taki kurs jakiego potrzebujesz.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów Kraków »

  Tresura czworonoga to niezmiernie podstawowy komponent wspólnego, normalnego życia. Procedura szkolenia to nie tylko ewoluowanie psiego umysłu, szkolenie podstawowego posłuszeństwa wobec opiekunów, ale w szczególności formowanie obopólnej więzi jak również zaufania. Szkolenie czworonoga powinno być oparte o pozytywne wzmocnienia a tym samym być słuszne z przebiegami trenowania. To wskutek tego uczenie będzie dla psa łatwa co więcej przyjemna, a zdobyte cele - ambicją opiekuna. Treningi pozytywne korzystne jest dla czworonogów dowolnych ras bez względu na rozmiar jak również liczbę lat.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły bezpłatne - certus.com.pl »

  Nasza sieć szkół działa już od 10 lat i z powodzeniem kształci na kilkunastu ciekawych kierunkach. Realizujemy nowoczesne programy nauczania i dlatego nauka w naszej szkole nie jest nudna jak to zazwyczaj jest. Na naszej stronie zapoznaj się także z ofertą darmowego kształcenia w naszych szkołach. Czesne w naszych placówkach jest bardzo atrakcyjne, istnieje także możliwość wnoszenia opłat ratalnie.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Dla nas i zapewne dla naszych kursantów najważniejsze jest, aby nauka była skuteczna. Począwszy od zajęć teoretycznych, dobierając odpowiednie, nowoczesne materiały dydaktyczne oraz sposób przekazywania wiedzy, skuteczność nauczania jest naszym głównym celem.
  Znając wymagania stawiane przez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.
  Nasi instruktorzy są pełni cierpliwości i wyrozumiałości w stosunku do kursantów. Nie spotkacie się Państwo z jakimkolwiek brakiem zrozumienia dla Waszych zachowań na drodze. Wiemy, że sam fakt nauki jazdy w ruchu miejskim jest wystarczająco stresujący, dlatego bardzo mocno bierzemy to pod uwagę w doborze form i sposobów nauczania.
  Pamiętając, że zdanie Egzaminu Państwowego nie może być celem samym w sobie, w nauczaniu naszych kursantów wielką wagę przykładamy do rzetelnej nauki przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Staramy się też uzmysłowić wszystkim, że w rękach każdego przyszłego kierowcy leży wielka odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego.
  Indywidualnie traktujemy każdego kursanta!
  W naszej szkole jazdy instruktorzy starają się dopasować nauczanie do umiejętności i predyspozycji poszczególnych kandydatów - żadnego kursanta nie zostawiamy samemu sobie z jakimkolwiek problemem. Wszystkie wątpliwości każdego z kursantów muszą być odpowiednio przez instruktora wyjaśnione, a na każde pytanie musi być udzielona odpowiedź.link text

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Białystok »

  Strona uczelni WSGN oferującej licencjackie, magisterskie i podyplomowe studia na kierunkach ekonomia i administracja w trybie zaocznym, dziennym i eksternistycznym. Użytkownicy mogą znaleźć na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o kadrze oraz szczegółowy opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym informacje o studiach z zakresu gospodarowania nieruchomościami, które cieszą się renomą wśród pracodawców. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Viggami - obuwie dla dzieci »

  Dbanie o dobro swojego dziecka bez wątpienia jest sprawą najwyższej wagi. W takim razie proponujemy Państwu wiele typów obuwia dla dzieci, między innymi obuwie antypoślizgowe i także wyborne buty do przedszkola. Nasz producent butów dla dzieci jest współcześnie znany w całym kraju, dzięki czemu nasza firma zajmuje niezwykle wysoką pozycję na rynku. Oferujemy wyłącznie przetestowane towary, gwarantujące bezpieczeństwo, do tego zachęcamy do skrupulatnego zapoznania się z naszym dogodnym cennikiem. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studio fotograficzne wynajem »

  Czy pragniesz zapisać się na fachowy wykład fotograficzny? A może zwyczajnie chciałbyś zaznajomić się z dziedziną jaką jest fotografia? Czy natomiast chciałbyś bądź chciałabyś by zrobić Tobie piękne zdjęcia do portfolio? Jeśli na jakieś z pytań odpowiedziałeś TAK - to perfekcyjnie trafiłeś. Studio Deszcz to profesjonalne usługi fotograficzne - zarówno szkolenia oraz szkolenia jak i specjalistyczna fotografia artystyczna, produktowa, reklamowa i inna. Gwarantujemy najwyższej klasy usługi. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług a niewątpliwie będziecie zadowoleni. Wykonamy dla Ciebie najlepszej jakości ilustracje, a o ile sam chcesz je wykonywać to również możemy Cię tego nauczyć.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie na patent sternika jachtowego »

  Szkoła żeglarska Junga proponuje różnego typu szkolenia poprawiające umiejętności żeglarskie. Szkolenia żeglarskie dotyczą zarówno dzieci jak a także osób dorosłych. O ile skutkiem tego chcesz rozpocząć morską przygodę oznacza to chcesz po prostu poprawić swoje kwalifikacje, skorzystaj z naszej propozycji. Proponujemy zarówno warsztaty z Morskich Technik Ratunkowych jak oraz szkolenie na patent sternika czy kapitana jachtowego, które są niezbędne w żeglarskiej przygodzie. Naszą kadrę szkoleniową tworzą ochoczo nastawieni do Świata ludzie, charakteryzującymi się dużymi umiejętnościami a oprócz tego doświadczeniem. Dla nas żeglarstwo to nie jest praca - to entuzjazm i również spełnienie dziecięcych marzeń. Nasza Szkoła organizuje również rejsy przygotowujące przyszłych żeglarzy do samodzielnego prowadzenia jachtu. Trudnimy się też czarterem jachtów i również katamaranów.

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Gliwice »

  Stres dopada każdego, kto ma występować publicznie. To, dlatego trzeba będzie zapisać się na specjalistyczne szkolenia mające na celu wskazanie nam, czego unikać, a co należy robić. Szkolenia organizowane przez firmę Linguastrefa dają nam dokładnie to, czego szukamy. Dostaniemy się do profesjonalistów znających się na rzeczy. Warto wybierać najlepsze rozwiązania, bo wtedy oszczędzamy swój czas. Im szybciej zapiszemy się na taki kurs tym lepiej będzie dla nas wszystkich. Nie tylko my na tym zyskamy, ale również cała firma, która na nas polega. Stres jest w stanie zniszczyć wszystkie nasze plany i nie możemy na to pozwolić.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Dodając co najmniej kilka filmów na portalu Wideo arena, zyskujesz możliwość znakomitej promocji swojej firmy w Internecie. Po dwóch, trzech latach twoje filmy mogą mieć nawet kilkadziesiąt tysięcy odtworzeń, tylko w tym serwisie. Wystarczy, że zobaczysz liczniki filmów, już obecnych na Wideo arenie, a nie będziesz miał wątpliwości. Ważne, żeby jeszcze je opisać, co zwiększy ich oglądalność. Jest to bardzo ważne, tak samo jak ważne jest, żeby wstawić kilka galerii zdjęciowych do zakładki Co nowego. Wszystko to ma jeden cel. Przekierować potencjalnych klientów na Twoją stronę.

  Data dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław małe grupy językowe »

  W Queen’s School of English zapewniamy, że poprawimy znajomość jak i umiejętność w posługiwaniu się językiem angielskim. W naszej ofercie można wyszukać różne kursy takie jak kursy intensywne, kursy indywidualne, kursy grupowe i kursy wakacyjne intensywne. Specjalizuje się w prowadzeniu lekcji angielskiego ogólnego a oprócz tego biznesowego na wszystkich poziomach CEFR, od A1 do C2. Nasi pracownicy to wykwalifikowani native speakerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w uczeniu języka angielskiego. Należałoby wtrącić, że współcześnie nieznajomość języka angielskiego zamyka przed nimi sporo możliwości rozwoju. W następstwie tego chcielibyśmy pomóc państwu w poszerzaniu swoich umiejętności w znajomości języka angielskiego żeby lepiej komunikować się z osobami spoza naszego kraju. Kurs odbywają się indywidualne, a także mogą stacjonarnie.

  Data dodania: 13 08 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2