Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkolenia dla firm':

 • Firmy szkoleniowe »

  Instytucja szkoleniowa. Organizujemy szkolenia miękkie dla przedsiębiorstw. Spośród mnogiej liczby odmian szkoleń specjalizujemy się w treningach menedżerskich oraz dla handlowców.
  Podnoszą one zdolności interpersonalne. W naszych treningach zwracamy największą uwagę na fakt aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowych umiejętności, dlatego około dziewięćdziesiąt % każdego treningu to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych szkoleń są głównie pracownicy działów sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i produkcyjnymi).
  przykładowe tematy: szkolenia dla handlowców: techniki sprzedaży, merchandising, prospekting.
  przykładowe tematy: szkolenia dla menedżerów: zarządzanie zespołem, zarzadzanie projektami, motywowanie pozafinansowe.
  Prowadzimi również imprezy outdoorowe w których wykorzystujemy takie elementy jak: off road, liny, łuki i wiele, wiele innych...

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dofinansowane »

  Spółka firm MTD tworząca MTD Centrum Szkoleń i Doradztwa organizująca szkolenia i kursy, daje możliwość rozwoju zawodowego pracowników twojego przedsiębiorstwa. Szkolenia, które organizujemy są skonstruowane tak, by twoi pracownicy mogli rozwijać swoje kwalifikacje zawodowe, jak i umiejętności osobiste. Specjalizujemy się w zagadnieniach dotyczących zarządzania i sprzedaży, ale oferujemy także doradztwo, wdrożenia oraz coaching.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizaż, makijaż fotograficzny i bizezesowy »

  Wizażystka z dużym doświadczeniem oferuje szkolenia dla firm w zakresie wizażu i makijażu, specjalizująca się w makijażu fotograficznym, makijażu ślubnym, fotografii modowej i kursach wizażu. Wykonuje stylizacje i przeprowadza metamorfozy na terenie Warszawy.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »