Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkolenia językowe dla firm':

 • Szkolenia językowe dla firm »

  Jesteśmy firmą nowoczesną i otwartą na nowe, dobre metody nauczania. Nasi metodycy na bieżąco śledzą publikacje i wykorzystują najlepsze pomysły doświadczonych i twórczych nauczycieli języków obcych.
  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.

  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.

  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Zależy nam, aby szkolenia miały wymierny efekt i były rzeczywistym transferem wiedzy. Dążymy do realnej poprawy umiejętności posługiwania się językiem obcym przez naszych słuchaczy zarówno w pracy jak i na co dzień.
  Zajęcia prowadzone przez lektorów LEXISPRO spełniają wymogi nowoczesnego kursu języka obcego. Łączą komunikatywne metody nauczania języków obcych z bogatymi materiałami dydaktycznymi oraz przystosowanymi do potrzeb słuchaczy oryginalnymi materiałami źródłowymi.
  kursy językowe dla firm

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe dla firm a także dla Ciebie. »

  Angielskie dla firm tylko z Language for Business!Celem jest pomoc firmom w doskonaleniu i rozwiajaniu zatrudnionych co ma znakomity wpływ na sukces organizacji.Organizacja Language for Business to prężnie rozwijająca się organizacja szkoleniowa.Sukces firmy jest bazujący na wiedzy jak równeież doświadczeniu trenerów jak równeież metodyków.Oferuje szkolenia językowe dla firm i kursy językowe dla firm.Zapraszamy do odwiedzin witryny firmy.Oferujemy serię szkoleń.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »