Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Firmy szkoleniowe »

  Instytucja szkoleniowa. Organizujemy szkolenia miękkie dla przedsiębiorstw. Spośród mnogiej liczby odmian szkoleń specjalizujemy się w treningach menedżerskich oraz dla handlowców.
  Podnoszą one zdolności interpersonalne. W naszych treningach zwracamy największą uwagę na fakt aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowych umiejętności, dlatego około dziewięćdziesiąt % każdego treningu to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych szkoleń są głównie pracownicy działów sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i produkcyjnymi).
  przykładowe tematy: szkolenia dla handlowców: techniki sprzedaży, merchandising, prospekting.
  przykładowe tematy: szkolenia dla menedżerów: zarządzanie zespołem, zarzadzanie projektami, motywowanie pozafinansowe.
  Prowadzimi również imprezy outdoorowe w których wykorzystujemy takie elementy jak: off road, liny, łuki i wiele, wiele innych...

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia negocjacje Warszawa, Kraków »

  Firma szkoleniowa Effect Group zaprasza na szkolenia otwarte z zakresu negocjacji i sprzedaży. Podstawowym celem warsztatów jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i umiejętności z zakresu skutecznego negocjowania.
  Każde szkolenie kończy się udzielaniem istotnych informacji zwrotnych na temat ćwiczonej aktualnie umiejętności.
  Przykładowe tematy szkoleń to:

  1. Skuteczne negocjacje
  2. Techniki sprzedaży i pozyskiwanie klientów
  3. Budżetowanie i zarządzanie sprzedażą

  Adresatami szkolenia są pracownicy, pracownicy zespołów prowadzących rozmowy, negocjacje oraz pracownicy działów obsługi klienta, działów sprzedaży.

  Aktualna lista szkoleń otwartych dostępna jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Job Safety BHP, HACCP, pierwsza pomoc, ppoż, »

  Szkolenia BHP, HACCP, pierwsza pomoc, ochrona przeciwpożarowa. Posiadamy bardzo rozbudowaną sieć specjalistów, co pozwala nam na prowadzenie szkoleń w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego kraju. Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Służba BHP powinna w zakładzie pracy podlegać bezpośrednio pracodawcy. Jeżeli pracodawca jest jednostką organizacyjną, powinna podlegać osobie nią zarządzającej lub osobie wchodzącej w skład organu zarządzającego, upoważnionej do nadzorowania bezpieczeństwa i higieny pracy. Istnienie służby BHP nie wyłącza jednak odpowiedzialności samego pracodawcy za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy. Służba BHP pełni bowiem jedynie funkcje kontrolne i doradcze.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seminarium Hellingerowskie »

  Instytut działa od 1992 roku w Krakowie. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, małżeńską i rodzinną. Prowadzi także szkolenia certyfikacyjne i częściowe w psychoterapii i diagnozie klinicznej.
  Rocznie ze szkoleń, superwizji i konsultacji korzysta około 600 profesjonalistów, głównie psychoterapeutów, psychologów, socjologów, lekarzy, pedagogów i innych specjalistów oraz studenci zainteresowani psychoterapią.
  W roku 2008 powstał przy Instytucie NODN, proponujący różnorodne formy doskonalenia zawodowego specjalistom zatrudnionym w oświacie.
  Instytut jest członkiem organizacyjnym European Association for Psychotherapy (EAP), Universite Europeenne Jean Monnet oraz Polskiej Federacji Psychoterapii. Jest akredytowany jako placówka szkoleniowa przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej (PTPI). Jego przedstawiciele prowadzą badania naukowe, aktywnie rozwijają nowe obszary psychoterapii integratywnej i biorą udział w pracach legislacyjnych dotyczących zawodu psychoterapeuty

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Noclegi Krynica | Pensjonat w Krynicy - Małopolanka amp; Spa »

  Pensjonaty Krynica - pensjonat Małopolanka & Spa usytuowany w centrum Krynicy. Hotel Krynica o wysokim standardzie oferuje pokoje typu: apartament, lux, studio. Krynica noclegi - zapraszamy do naszej restauracji Dwóch Świętych, która oferuje bardzo bogate menu wśród potraw i win oraz zapraszamy na wyśmienitą kawę do naszej kawiarni.

  Zapraszamy również do gabinetu odnowy biologicznej na terenie naszego pensjonatu.
  Hotel w Krynicy, wczasy w górach z zapleczem gastronomicznym i konferencyjnym.

  Pensjonat Małopolanka & Spa. Noclegi w hotelu w Krynicy - Zdrój. Serdecznie zapraszamy do Krynicy-Zdrój. Hotel - Pensjonat Małopolanka & Spa, deptak w Krynicy.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tipsy »

  Koniecznie przejrzyj wszystkie informacje znajdujące się na tej stronie internetowej. Są one, bowiem najpewniejszym źródłem wiedzy na temat dłoni i paznokci. Możemy zagwarantować, że w żadnym innym miejscu nie znajdziesz większej bazy danych na ten temat. Wiadomości na temat wszelkich zabiegów stoją dla Ciebie otworem. Od momentu wejścia na naszą stronę będziesz je mógł wykorzystywać samodzielne. Wykorzystaj tą szansę już dzisiaj.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia i kursy w nf.pl to Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z 1000 polskich firm. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie. Firma posiada w swojej ofercie szeroki obszar szkoleń o tematyce BHP, ochrony ppoż oraz dodatkowo pierwszej pomocy. Oferta wymierzona jest do małych a także dużych firm. Oferujemy także usługi z zakresu bezpieczeństwa bhp oraz ochrony ppoż. Usługi świadczymy przeważnie na terenie południa Polski. Szkolenia organizujemy na życzenia w zakładach pracy u Klienta. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na wózki widłowe »

  Prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całego kraju. Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany zespół specjalistów biegłych w swoich dziedzinach pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Organizujemy m.in. szkolenia energetyczne sep dzięki, którym uzyskają Państwo niezbędne uprawnienia energetyczne.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualizacja »

  Centrum Komputerowe ZETO w swojej ofercie posiada wirtualizacje, dzięki której możliwie jest efektywniejsze wykorzystanie istniejących zasobów sprzętowych.Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży informatycznej, jest w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom, wykonuje wirtualizacje, szkolenia informatyczne, Współpracujemy z wieloma światowymi producentami sprzętu, oprogramowania i rozwiązań IT.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psów Warszawa »

  Prowadzimy rozbudowane szkolenie psów w Warszawie. Tresura na najwyższym poziomie. Egzaminy w związku kynologicznym. Szkolenie i tresura psów w Katowicach. Instruktorzy posiadają uprawnienia ze związku kynologicznego. Warsztaty dla wszystkich psów w różnym wieku. Od aktualnie problemy z Twoim najlepszym przyjacielem znikną. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia mazury »

  Zapraszamy do naszego ośrodka. Pośród przepięknej krainy jezior- na Mazurach- czeka na Państwa niezapomniany wypoczynek i spora dawka rozrywki. Organizujemy szereg konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych. Mamy już sporą rzeszę stałych klientów. Jesteśmy sprawdzoną firmą. Serdecznie zapraszamy na Mazury.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO, Norma STANDARD »

  Programy dla budownictwa: Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD. Programy do kosztorysowania. Kurs kosztorysowania, szkolenia Norma PRO. SEKOCENBUD.Dostarczamy profesjonalne programy do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD, bazy cenowe Sekocenbud. Zapraszamy na kurs kosztorysowania, Na terenie całej Polski Wrocław, Gdańsk, Warszawa oraz Poznań organizujemy kursy kosztorysowania i szkolenia z obsługi programu Norma PRO.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo strategiczne »

  Za firmą Apax stoi zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się przygotowywaniem i wdrażaniem zmian strategicznych w firmach zarówno polskich jak i zagranicznych. W skład naszej oferty wchodzi między innymi doradztwo strategiczne oraz operacyjne, interim management oraz doradztwo w zakresie sprzedaży spółek. Więcej o naszej ofercie dowiecie się Państwo z naszej strony www na którą serdecznie zapraszamy. Jesteśmy partnerami wielu dużych polskich firm, w których udało nam się wdrożyć nowatorskie rozwiązania wpływające na poprawienie efektywności i satysfakcji z pracy.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia prawo »

  Szkolenia z prawa dla prawników, kancelarii notarialnych, biur nieruchomości i wszystkich osób powiązanych z tematyką prawa bądź obsługą petentów. Ilość dobrych prawników w Polsce rośnie w dość niskim tempie. Sądzimy że cześć przyczyn leży w braku edukacji i brakiem podążania za ciągle zmieniającymi się przepisami prawa. Nasze kursy oferują edukację na bardzo wysokim poziomie który wyznacza trendy i główne tematy które nie powinny być pomijane w szkoleniach z prawa. Zapraszamy do Naszego centrum szkoleń i edukacji już choćby tylko po ty by zaznajomić się z ofertą czy harmonogramem szkoleń.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Wiele nowo powstałych firm specjalizuje się w organizacji szkoleń dla firm. Zachęcam Was od odwiedzania tego portalu. Rekomenduję reklamę szkolenia w tym portalu. Duży portal szkoleniowy w Polsce. Fajnym miejscem na zorganizowanie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od gwaru miasta. W naszym serwisie możesz zareklamować swoje szkolenie i wyselekcjonować szkolenie interesujące Ciebie. Interesuje Cię szkolenie z zakresu handlu i sprzedaży ?

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy biznesowe »

  Coursee zapewnia swoim klientom kursy biznesowe dopasowane do zmieniających się potrzeb. Skierowane są chociażby do przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu, jak i do wszystkich pragnących udoskonalanie swoich zawodowych predyspozycji. Popularnością cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać cenione obecnie umiejętności. Dostępne u nas szkolenia biznesowe, dają liczne możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie współpracując z trenerem możemy wiele osiągnąć.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Negocjacje szkolenia »

  Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, z których przynajmniej jedna inaczej wyobraża sobie kształt tego porozumienia. Proces neocjacyjny jest naturalnym i bardzo częstym elementem kontraktów biznesowych, dlatego od wielu lat umiejętność negocjacji jest pożądana na rynku pracy i przydaje się również w codziennym życiu. Zapraszamy na szkolenia z negocjacji w biznesie, a także na nasze inne kursy np. coaching.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy »

  Profesjonalne szkolenia BHP i p.poż. - Aktyw-BHP - nadzór Warszawa. Oferujemy Państwu szkolenia BHP, szkolenia p.poż. Nasza firma zajmuje sie pełną obsługą z zakresu bhp i p.ppż. Istniejemy od 1999 roku - nasza siedziba mieści się w Warszawie Specjalizujemy sie w szkoleniach, wypadkach i ocenie ryzyka zawodowego. Pełen nadzór BHP i szkolenia BHP.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Psychoterapii »

  Działa w Krakowie od 1992 r. Member of EAP. Psychoterapia indywidualna,
  małżeńska, rodzinna, grupowa. Metoda Berta Hellingera. Kształcenie w zawodzie psychoterapeuty: szkolenia z psychoterapii
  i całościowe Studium psychoterapii. ODN Pocieszka

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Fotograficzne »

  Wiedza zdobyta na kursach fotograficznych dostarcza korzyści przez lata. Nawet długoletnie, ale samotne poznawanie zawiłości sztuki fotograficznej, może nie dać aż tyle, co szkolenie przy współpracy instruktora i motywowanie się nawzajem w zespole. Umiejętność oddawania swoich prac krytycyzmowi, wymiana spostrzeżeń i konstruktywny dystans umożliwia rozkwit nie tylko warsztatu, ale również wyczucia twórczego. kursy z fotografii cyfrowej. są przeznaczone dla tych osób, które spodziewają się wyzwań i wykonywać fotografie pomysłowo. Kursy są potrzebne w każdej dziedzinie. Są nade wszystko ważna tam, gdzie umiejętności techniczne muszą współgrać z predyspozycją twórczą. Tak jest dla fotografii. Osoby robiące zdjęcia mogą całkiem dobrze radzić sobie ze złapaniem momentu, ale mają problem z zagadnieniami technicznymi. Aparat zamiast pomóc w zrobieniu zdjęcia, przeszkadza. Inni doskonale znają walory aparatu, ale nie umieją ich spożytkować. Duża większość problemów może zostać rozstrzygnięta na kursach fotografii.Fotokursy są doskonałym podarunkiem dla fascynujących się fotografią. Bez względu na poziom posiadanych umiejętności jak również zaplecza wiedzy z fotografii, każdy znajdzie w nich przestrzeń do wzrostu i doszlifowania swojej pracowni. Dla efektywności nauki nie ma znaczenia również wiek kursantów czy też posiadany przez nich sprzęt fotograficzny. Wszyscy znajdą miejsce na własny rozwój. Prezent w postaci kursu foto jest nie tylko wyjątkowo atrakcyjny, ale także przydatny.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »