Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkoły policealne':

 • Szkoły policealne, szkoła policealna »

  Zdobywaj wiedzę za darmo! Najlepsza szkoła policealna w Katowicach. Szkoły policealne, Liceum dla dorosłych, bezpłatna szkoła! Szkoły Policealne, Studium Policealne, Szkoła Policealna roczna i dwuletnia. Oferty kursów i szkoleń. ProEdukacja Katowice jako bezpłatna szkoła policealna oferuje swoim słuchaczom między innymi: studium kosmetyczne, studium BHP czy studium administracji. Dla zapoznania się ze szczegółami i zasięgnięcia języka o pełnej ofercie edukacyjnej zapraszamy na naszą stronę internetową.
  Wpisowe do naszego studium wynosi 0 zł. Podobnie cały proces edukacji finansowany przez Ministerstwo dla naszych słuchaczy jest całkowicie bezpłatny. Każdy zainteresowany znajdzie u nas coś dla siebie. Możemy zaproponować roczne i dwuletnie studium zawodowe w różnych kierunkach, jak też specjalistyczne kursy zawodowe.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Tarnów »

  Zachęcamy wszystkich do podjęcia nauki w szkołach policealnych. Przygotowujemy do pracy w różnorakich zawodach, od asystentki stomatologicznej, poprzez protetykę, pracę w gabinetach kosmetycznych aż po apteki a także szpitale. Z nami zdobędziesz podstawy zawodów tj. opiekun w domu pomocy społecznej, medycznej czy terapeuta zajęciowy. W zależności od wybranego kierunku zajęcia trwają dwa semestry, dwa lata albo pięć semestrów. Wykłady organizowane są przez doświadczonych nauczycieli, pracowników dydaktycznych, pielęgniarki, lekarzy, farmaceutów, i tak dalej. Nauczyciele przekażą nie tylko wiedzę teoretyczną lecz też doświadczenie które zdobyli na przestrzeni lat. Namawiamy do podjęcia nauki - takie podejście na 100% zaprocentuje w przyszłości.

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »