Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'taniec':

 • Mantra - Taniec z ogniem, fireshow »

  Teatr Mantra to grupa doświadczonych artystów prezentujących widowiskowe i efektowne pokazy tańca z ogniem, fireshow. Grupa na polskim rynku występuje już ponad 2 lata mając na swoim koncie ponad 100 pokazów.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • SigmaOrionis.pl - Videofilmowanie. »

  Pomożemy wam go utrwalić proponując obsługe vide-foto waszej uroczystości. Zajmujemy się głównie filmowaniem imprez okolicznościowych oraz fotografią reportażową w wjewództwie Łódzkim. Posiadamy zezwolenie z Kurii na filmowanie i fotografowanie podczas celebracji liturgicznych od 1995 roku. Obrobimy komputerowo również powierzone m

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kapela Góralska Hajduk »

  Kapela Góralska Hajduk ze Szczyrku to zespół muzyczny grający autentyczną muzykę górali polskich i sąsiednich ziem górskich, muzykę biesiadną, oraz muzykę współczesną. Oferujemy oprawę muzyczną wesel, bankietów oraz imprez integracyjnych z zabawami, tańcami pod góralską nutę, konkursami oraz niepowtarzalnym humorem góralskim

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.adamsband.pl »

  AdamsBand to profesjonalny zespół muzyczny na weselę, imprezę, studniówke czy imprezę firmową. Zespół zapewnia muzykę i rozrywkę na wysokim poziomie. Posiadają wszechstronny repertuar.To zawodowa grupa muzyczna z wieloletnim doświadczeniem w branży muzycznej. Grają w składzie: instrumenty klawiszowe,saksofon,gitara,wokal męski i żeński. Skład zespołu AdamsBand można zmniejszyć w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pierwszy taniec weselny Pabianice »

  Szkoła tańca w Pabianicach - Eskadra zaprasza na najlepszą naukę tańca. Nasza szkoła prowadzona jest przez Mistrzów Polski w 10 tańcach. W naszej ofercie znajdą Państwo naukę tańca dla dzieci oraz dorosłych (również dla seniorów). Nie wiesz jak zatańczyć pierwszy taniec weselny? Nasza szkoła tańca przygotowała specjalny przyśpieszony kurs pierwszego tańca weselnego, abyście mogli oczarować wszystkich na Waszym weselu. Szkoła tańca Eskadra gwarantuje świetną atmosferę oraz najlepsze warunki do nauki tańca. A może interesujesz się tańcem zawodowym? W takim razie zapraszamy także do Klubu Tańca Towarzyskiego Eskadra, z którym możesz zdobywać kolejne klasy taneczne oraz przygotuje do startu w turniejach! Jeżeli interesuje Cię nauka tańca w Pabianicach zapraszamy - zapisz się już dziś na najlepszy kurs tańca do naszej szkoły, lub odwiedź nas osobiście w mieście Pabianice.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tango argentyńskie w Equilibrium »

  Portal stołecznej środowej milongi w klubie Equilibrium. Milonga ma niezwykle korzystną lokalizację, nieopodal centrum i stacji metra, w alejach Niepodległości. Klubowy, swobodny klimat, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, wspaniała, z reguły klasyczna muzyka, grana przez renomowanych, znanych i popularnych DJ-ów - to najsilniejsze wartości milongi. Przed milongą zapewniamy okazję poprawienia swoich tangowych umiejętności w czasie półtoragodzinnej praktiki kierowanej przez najlepszych nauczycieli tanga. W czasie praktiki toczy się mini-lekcja tanga argentyńskiego dla różnych stopni zaawansowania, w trakcie której można zapoznać się z odmiennymi stylami tanga argentyskiego. Często gościnnie praktikę prowadzą tancerze z Buenos Aires. Darmowy wstęp zarówno na praktikę, jak i na milongę. Na portalu milongi Equilibrium dodatkowe informacje o tangowym światku w Warszawie, a w szczególności: nauka tanga (rozpoczynające się kursy tanga argentyńskiego dla początkujących, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w Warszawie), milongi w Warszawie (zawsze aktualny serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Dzięki wiedzy zawartej na portalu czeka na Ciebie najlepsza szkoła tanga oraz znajdziesz nauczyciela, kurs, milongę.Rozpocznij z nami przygodę z tangiem argentyńskim!

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły tańca »

  Chcesz odmienić swoje obecne nudne i stresujące bytowanie? Chcesz stać się o parę lat młodszy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zacznij ćwiczyć taniec, zapisz się do szkoły tańca w swoim mieście lub w jego pobliżu. Na stronie ReviaTaniec.pl wypatrzysz szkoły tańca i ich adresy, oprócz tego odkryjesz na niej wiele informacji dotyczących niesłychanie wielu, różnych stylów tańca, od latynoamerykańskich, po standardowe Tango. Zacznij uprawiać ten cudowny, bardzo żywy sport, który odejmie Ci lat i będzie imponował, zwłaszcza w momencie gdy zaczniesz robić naprawdę wielkie postępy. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę, możesz teraz podjąć decyzję, który taniec najbardziej będzie Ci odpowiadał po obejrzeniu filmów instruktażowych.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny taniec z ogniem »

  YOMA jest agencją medialną. Zajmujemy się profesjonalną oprawą artystyczną a także animatorską różnego rodzaju eventów. W naszej propozycji znajduje się cała seria atrakcji: pokazy, szkolenia, tańce, kabarety a oprócz tego sporo innych. Od dłuższego czasu dużym zainteresowaniem cieszy się malowanie piaskiem. Jest to wspaniały sposób na utworzenie animacji, reklamy, czy ciekawej historii. Nasza twórczyni za pomocą piasku umie namalować wszystko, czego będą życzyli sobie nasi klienci. Piaskowy przedstawienie wykonywany jest przy zgaszonym świetle a oprócz tego precyzyjnie dobranej muzyce w tle. Efekt jaki to daje jest piękny oraz przyciąga wzrok każdej obecnej osoby! Dodatkowym uatrakcyjnieniem każdego naszego pokazu mogą egzystować sztuczne ognie innymi słowy lasery. Zapraszamy do współpracy osoby pragnące zaopatrzyć się niezapomnianą imprezę! Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »