Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'teczki ofertowe':

 • Tanie ulotki reklamowe »

  Ulotki reklamowe są idealnym sposobem zaprezentowania oferty firmy i poinformowania klientów o aktualnych promocjach i nowoej ofercie usług i artykułów. Druk ulotek odbywa się w pełnym kolorze dwustronnie na wysokiej jakości papierze kredowym co pozwala na przedstawienie oferty łącznie ze zdjęciami i tekstami bez żadnych ograniczeń kolorystycznych.
  Firma Verso od 1991 roku zapewnia całościowa obsługę poligraficzną, od pomysłu aż po druk starając się zapewnić doskonałą jakość usług. Zrealizujemy tutaj każde zlecenia, bez względu na nakład, styl pracy, mając zagwarantowaną dobrą cenę i terminowość. Projekty przekazane do druku tworzone są w technologii offsetowej, na najlepszych maszynach 4 kolorowych, z matrycami CTP. Dzięki zaawansowanym sterownikom komputerowym, wysokiej jakości mechanizmom i profesjonalnym farbom offsetowym uzyskujemy bardzo wysoką jakość druku z równomierne zintensyfikowanym kolorem na całym arkuszu. Istotnym działem firmy jest wysokiej klasy studio graficzne gdzie tworzone są projekty wszystkich drukowanych materiałów. Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu mistrzowskich zdolności graficznych oraz najnowszej klasy oprogramowania do tworzenia grafiki i składu publikacji. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i przygotowywaniu prac do druku drukarnia Verso spełnia każde wymagania godząc rozległe wymysły z możliwościami finansowymi. Projektuje i drukuje się tutaj min.: wizytówki firmowe, kalendarze firmowe, bloczki notesy reklamowe, plakaty reklamowe, papier firmowy, książki, kartki świąteczne, pocztówki czyli tworzy i dostarcza każde materiały reklamowo-promocyjne i różnego rodzaju wydawnictwa i druki akcydensowe.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • RAGUS - Drukarnia offsetowa »

  Firma Ragus to mająca wieloletnie doświadczenie drukarnia offsetowa Warszawa dysponująca sprawdzonymi urządzeniami jak również wykonująca kompleksowe usługi z zakresu druku. Jesteśmy w stanie zaoferować materiały POS, usługi introligatorskie, ploterem oraz sporo innych usług. Mamy możliwość wykonać opakowania jak również towary standardowe czy też na konkretne wytyczne. Możemy pochwalić się sporą ilością referencji od zadowolonych klientów.

  Data dodania: 15 08 2019 · szczegóły wpisu »