Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'telebimy':

 • Nowoczesne sposoby komunikacji z tłumem. »

  Strona poświęcona firmie zarządzającej telebimami. Zawiera, także ciekawostki o ekranach, statystyki i prezentacje różnych firm.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telebimy »

  Autorski system DIGI WALL, stworzony przez Wonder Vision, to kompleksowe, spójne i elastyczne rozwiązania DOOH (Digital Out of Home) dla dowolnej lokalizacji i przeznaczenia. Łączą w sobie wysokiej jakości nośniki LED oraz zaawansowane, interaktywne systemy pozwalające osiągać kluczowe dla Klienta cele – sukces finansowy oraz wysoką efektywność komunikacyjną i wizerunkową.Podstawą DIGI WALL są praktyczne systemy organizacyjne i informatyczne pozwalające na pełną kontrolę, zdalne zarządzanie i znacznie ułatwioną sprzedaż wolnego czasu reklamowego nośnika z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu na świecie – przy minimalnych nakładach czasu i pracy. Ekrany diodowe, telebim, telebimy, ekrany led.

  Zobacz: telebim.

  Zaawansowane i praktyczne procedury obsługi, stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia, zapewniają Państwu pełną kontrolę nad projektem i dopasowanie rezultatu końcowego do wymagań.

  Podczas realizacji projektu, ze strony Wonder Vision zostanie wyznaczony indywidualny koordynator, który na każdym etapie będzie odpowiedzialny za wszelkie działania, odpowiedzi na pytania i bezpośredni kontakt z Państwem.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany LED »

  Spółka Investtech ma bogate kwalifikacje w sferze tworzenia telebimów ledowych. Odkilku lat zbieramy wiedzę w zakresie tej nowoczesnej technologii, troszcząc się jednocześnie o zadowolenie naszych Kontrahentów. Telebimy LED to znakomite przekaźniki treści, które przyciągają zaciekawienie większego grona odbiorców. W naszej korporacji budowane są oryginalne rozwiązania wizualne, które idealnie odnajdują się tak samo w zamkniętych, jak i otwartych przestrzeniach. Nasi pracownicy dbają o każdy szczegół, co składa się na wysoką klasę i funkcjonalność naszych towarów. Technologia ledowa daje nam możliwość na zdobycie satysfakcjonujących efektów w najcięższych warunkach atmosferycznych i przy dużym poziomie nasłonecznienia. Opracowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę urządzeń. Odkryją u nas Państwo nie tylko telebimy, ale także bogate zaplecze scenograficzne i reklamowe - kurtyny LED, wyświetlacze ledowe, bandy diodowe oraz video wall. Te urządzenia podarują Państwu szansę na zaaranżowanie oszałamiającego eventu masowego i na efektywną i ciekawą kampanię reklamową. W naszym magazynie znajdą Państwo wybitnej klasy urządzenia i miłą obsługę, która w dostępny sposób przedstawi i objaśni funkcjonowanie naszych urządzeń. Dostosujemy urządzenia do Państwa wymagań, by mieli możliwość Państwo uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Zachęcamy do obejrzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »