Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'terapia':

 • Dermamelan opinie »

  Profesjonalny serwis poświecony kuracji na przebarwienia – Dermamelan. Dowiesz się tutaj sporo przydatnych wiadomości o kuracji Dermamelan, które z pewnością Ci się przydadzą. Poza wiadomościami na temat zabiegu, możesz uzyskać upusty na preparaty Dermamelan w jednym z zaprzyjaźnionych sklepów internetowych. Zmagania z przebarwieniami nigdy nie była tak prosta, wejdź i zdobądź cudną skórę na długie lata.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak rzucić palenie w ciąży »

  Szukasz skutecznego sposobu jak rzucić palenie papierosów? Możesz w końcu przestać my wiemy jak i chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą w pomocy niesionej osobom które nie mogą rzucić palenia. Naszym sposobem jest wymyślona przed laty przez Allena Carra metoda na rzucenie palenia. Bez rozżalenia i poczucia ogromnej straty, raz na zawsze i co najważniejsze z ogromnym zadowoleniem możesz pozbyć się niedającego spokoju nałogu. Nie zwlekaj, odwiedź witrynę i skorzystaj z formularza lub kup książkę i przyjedź na sesję!

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Lublin »

  Pomoc psychologiczną oferuje wykwalifikowany psycholog Lublin z wieloletnim stażem pracy, który to dopracowuje swoje kompetencje w toku regularnych szkoleń pomocniczych. Lata praktyki w charakterze psychologa umożliwiły opracowanie procedur, jakie daje psycholog online umożliwiających osiągnięcie stałych rezultatów, ponadprzeciętnej skuteczności a także elastyczności, żeby psychoterapia lublin była dostrojona do jednostkowych potrzeb klienta. Dostarczam porad psychologicznych i pomocy takiej jak terapia lublin. Oferuję pomoc w nader szerokim obszarze: zaburzenia neurotyczne, depresyjne, obniżenia nastroju, strata sensu funkcjonowania, trudności psychoseksualne, kryzysy życiowe, rodzinne, problemy w więziach z krewnymi, współmałżonkami, doświadczanie stresów, poczucie niezadowolenia z bycia sobą, niskie wrażenie osobistej wartości, nieśmiałość, strach przed zlekceważeniem oraz masa innych. Lublin Psychoterapia udziela pomocy w poufnej, bezpiecznej i nieoceniającej atmosferze. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapia »

  Profesjonalny gabinet hipnoterapii w Gliwicach i Krakowie oferuje pomoc w zakresie rozwoju osobistego oraz leczenia i terapii problemów zdrowotnych, osobistych i emocjonalnych (m.in. uzależnień, fobii, zaburzeń łaknienia, depresji).

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie odwykowe »

  Każdy z nas chciałby wieść spokojne życie. Niestety pogoń za pieniędzmi i pracą bardzo często powoduje uzależnienia czy to alkoholu czy od narkotyków. Nasz Ośrodek Terapii Uzależnień pomoże każdemu kto wymaga takiego wsparcia.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Katowice »

  Psychiatra specjalizuje się w leczeniu kompleksowym nie tylko ciała ale też i duszy pacjenta. Naszą misją jest przywrócenie każdej chorej osobie sprawności psychicznej i fizycznej w stopniu umożliwiającym prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie. To właśnie sprawia nam największą satysfakcję z wykonywania naszej pracy. Jesteśmy po to by pomagać ludziom w trudnych dla nich sytuacjach. Jeśli potrzebujesz pomocy, bądź ktoś bliski to zapraszamy. Zapewniamy że dobrze trafiłeś! Służymy doskonałą pomocą i skutecznym leczeniem.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne. U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa »

  W ofercie naszego ośrodka znajdziecie Państwo wszechstronną pomoc psychologiczną oraz psychoterapię, na którą zapraszamy osoby dorosłe, dzieci i młodzież. Psychoterapia indywidualna może przybierać formę krótko- lub długoterminową, w zależności od problemu z jakim zgłasza się klient.

  Zapraszamy do nas osoby cierpiące z powodu lęków czy obniżonego nastroju, niskiego poczucie własnej wartości czy mające trudności w relacjach z bliskimi, współpracownikami czy przełożonymi.

  Rodziców zachęcamy do skorzystania z konsultacji wychowawczych zaś osoby chcące nabyć nowe umiejętności, np. w zakresie radzenia sobie ze stresem, wyznaczania celów czy zarządzania czasem zapraszamy na sesje coachingu.

  Nasz gabinet mieści się na Saskiej Kępie w Warszawie. Więcej informacji o ofercie i zespole znajdą państwo na stronie internetowej ośrodka. Zainteresowanych, zapraszamy również na stronę naszego bloga psychologicznego NIUANSE.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stallergenes - Producent leków odczulających i antyalergicznych »

  Stallergenes jest europejską firmą farmaceutyczną, która specjalizuje się w leczeniu ostrych alergii układu oddechowego immunoterapią alergenową (odczulaniem), takich jak zapalenie spojówek, katar alergiczny czy astma. Stallergenes rozwija nowe terapie w sezonowym (pyłki) i całorocznym (pleśnie, zwierzęta domowe) leczeniu alergii.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroba alkoholowa »

  Alkoholizm to przewlekła choroba. Prywatna klinika uzależnień "Terapie Tu i Teraz" pomaga pokonać tę chorobę. Niesiemy pomoc w początkowym trudnym okresie utrzymania abstynencji, oferujemy terapię indywidualną, terapię grupową, grupy wsparcia, warsztaty terapeutyczne. Jeśli alkohol rujnuje Ci życie, nie umiesz sobie sam poradzić, nie znajdujesz drogi wyjścia, nie wahaj się skontaktować z naszą kliniką. Zapewniamy całkowitą anonimowość.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Małgorzata Wudarczyk - indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ofercie: psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapia par i małżeństw, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu objawów uniemożliwiających odczuwanie radości życia. Mój gabinet znajduje się w pobliżu Placu Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby rozpoznające u siebie symptomy depresji, nerwicy, czy zaburzeń odżywiania.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia dda »

  Każdy uzależniony człowiek od alkoholu musi chociaż raz mocno zapragnąć wyzdrowienia, jeśli jego leczenie ma przynieść skutki. Organizacje, które zajmują się chorymi, którzy są uzależnieni od alkoholu nic nie mogą zrobić, jeśli Ci nie wyrażą chęci na wyzdrowienie. Każdy alkoholik, który odważy się zwrócić swoją chorobę do klubu anonimowych alkoholików stanie przed możliwością specjalnej terapii, która została nazwana jako terapia dda. Anonimowi alkoholicy w chęci wyzdrowienia powierzają swoje zdrowie i chorobę Bogu. I właśnie na tej podstawie została opracowana ta terapia. Polega ona na wyznaniu dwunastu punktów, które dotyczą choroby. Pierwszy to przyznanie się do alkoholizmu i do tego, że stracili oni kontrolę nad własnym życiem. Kolejne dotyczą wiary w to, że Bóg w jakiejkolwiek postaci, w którą wierzą może im pomóc. Następne to przyznanie się przed samym sobą do złych czynów moralnych i do tego, że skrzywdzili osoby swoim postępowaniem wynikającym z choroby. Kolejne również dotyczą wiary w Boga, który ma wspomóc ich w wyzdrowieniu zależnie od jego woli, bo to właśnie jemu powierzają od tej chwili swoje życie. Jak widać podstawą do wyzdrowienia człowieka z choroby alkoholowej jest przede wszystkim wiara. To właśnie jest propagowane przez organizację, takiej jak klub anonimowych alkoholików. Bo bez wiary we własne siły oraz Boga wyzdrowienie jest o wiele trudniejsze. Również wsparcie jest bardzo ważne. Jednak chory nie zawsze chce je przyjąć od najbliższych, a Ci odepchnięci po prostu odchodzą.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Klienci gabinetów psychoterapeutycznych często cierpią na napady paniki, które są główną przyczyną ich zgłoszenia się na terapię. Napad paniki to strach, ogromne przerażenie. Zaczyna się nagle, towarzyszy mu wiele objawów związanych z reakcją „walcz lub uciekaj”, może pojawić się ból w klatce piersiowej, dreszcze, uczucie gorąca, dławienie się, duszności, szybkie i nieregularne bicie serca, mrowienie, drętwienie, pocenie się, nudności, zawroty głowy, drżenie. Osobie, która doświadcza takich objawów, wydaje się, że umiera lub odchodzi od zmysłów. Napady paniki mogą pojawić się w związku z innymi zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami psychotycznymi i osobowości. Mogą pojawić się nawet w związku z chorobami serca, płuc i przewodu pokarmowego. Leczenie napadów paniki poprzez psychoterapię jest bardzo skuteczne. W Częstochowie ośrodkiem specjalizującym się między innymi w tego typu zaburzeniach jest Mandala, centrum psychoterapii i pomocy psychologicznej, który pracuje w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 04 2018 · szczegóły wpisu »