Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Tresura psów':

 • Szkolenie psów Warszawa »

  Prowadzimy rozbudowane szkolenie psów w Warszawie. Tresura na najwyższym poziomie. Egzaminy w związku kynologicznym. Szkolenie i tresura psów w Katowicach. Instruktorzy posiadają uprawnienia ze związku kynologicznego. Warsztaty dla wszystkich psów w różnym wieku. Od aktualnie problemy z Twoim najlepszym przyjacielem znikną. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów »

  Tresura psów daje gwarancję właściwego ich ułożenia. Jestem jednym z wielu, którzy szkolą psy. Jestem jednym z niewielu, którzy robią to w sposób profesjonalny oparty na bazie wiedzy, praktyki oraz doświadczeń wyniesionych z pracy w formacji mundurowej. Posiadam gruntowne, fachowe, zarówno teoretyczne jak i praktyczne przeszkolenie w zakresie tresury psów.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów Kraków »

  Tresura czworonoga to niezmiernie podstawowy komponent wspólnego, normalnego życia. Procedura szkolenia to nie tylko ewoluowanie psiego umysłu, szkolenie podstawowego posłuszeństwa wobec opiekunów, ale w szczególności formowanie obopólnej więzi jak również zaufania. Szkolenie czworonoga powinno być oparte o pozytywne wzmocnienia a tym samym być słuszne z przebiegami trenowania. To wskutek tego uczenie będzie dla psa łatwa co więcej przyjemna, a zdobyte cele - ambicją opiekuna. Treningi pozytywne korzystne jest dla czworonogów dowolnych ras bez względu na rozmiar jak również liczbę lat.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »