Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'tworzenie portali':

 • Agencja interaktywna »

  Ideo Sp. z o.o. jest dużą agencją interaktywną o wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania i tworzenie rozwiązań wykorzystujących technologie internetowe.
  Agencja interaktywna Ideo jest najbardziej znana z działalności związanej z tworzeniem portali informacyjnych i serwisów społecznościowych oraz dużych wortali branżowych. Ideo wdraża również ekstranety, dedykowane aplikacjom, rozbudowane systemy e-commerce i programy lojalnościowe, systemy typu workflow w firmach i urzędach.
  Kolejnymi profilami działalności Ideo są usługi konsultingowe w zakresie badań usability, pozycjonowania stron www projektowania funkcjonalnego, organizowania szkoleń i opracowywania strategii e-marketingowych.
  Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy projektowaniu zróżnicowanych, nietypowych aplikacji internetowych oraz dzięki zdobytej wiedzy dotyczącej zachowań i potrzeb użytkowników Ideo realizuje aplikacje łatwe w obsłudze i pozwalające na prowadzenie skutecznych szkoleń w formie e-learning.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna »

  Agencje interaktywne to firmy wyspecjalizowane w tworzeniu oprogramowania dla internetu. Zatrudniani profesjonaliści specjalizują się w tworzeniu stron internetowych, projektowaniu rozwiązań e-commerce w tym sklepów internetowych, wdrażaniu rozwiązań systemów cms, pozycjonowaniu oraz marketingu internetowych. Projektowanie stron internetowych to wierzchołek góry lodowej, dzisiaj nie wystarczy posiadać stronę należy ją dobrze wypozycjonować oraz wypromować. Dobrym sposobem są kampanie internetowe. Można do tego wykorzystać marketing wirusowy lub skorzystać z dobrodziejstw mediów społecznościowych przy użyciu social media marketingu.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »