Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'typy':

 • Czat Sportowy »

  Buk-Chat.pl Miejsce gdzie mozesz porozmawiac na temat Bukmacherki. Czat Bukmacherski caly czas sie rozwija, przybywa coraz
  wiecej osob interesujacych sie zakładami sportowymi. Typy Bukmacherskie dzieki ktorym osiagniesz sukces oraz Insidery tzw typy z info na naszym forum.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak się ubierać? »

  Genialny portal dla każdej dziewczyny. Odkryj swoje walory. Niejedna przecież chce poznać zestaw dodatków perfekcyjny pod swoją posturę czy kolor włosów. Przekonaj się co idealnie prezentują się na Tobie najlepiej. Poznasz tam także wskazówki jak dobrać dodatki aby bez zarzutu współgrały z całością. Możesz również użyć systemu, który przedstawi Ci niemało super sugestii. Zapraszam.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Introtyp - MBTI - Poznaj swój typ osobowości - Kraków »

  Introtyp - MBTI - Poznaj swój typ osobowości. Czyli jak być skutecznym. Certyfikowany trener MBTI. Testy psychologiczne. wskaźnik mbti, rozwój osobisty. samoocena. Iwona Kosiec, Kraków, sesje indywidualne oraz grupowe. Zrozumienie człowieka jest dla mnie kluczem do sukcesu jednostki, zespołu jak i całej organizacji. Kwestionariusz MBTI - (Myers-Briggs Type Indicator) jest obecnie najlepiej przebadanym i najpowszechniej stosowanym narzędziem psychometrycznym na świecie. Proponuję przyjazną i profesjonalną ofertę, łączącą korzyści handlowe z najlepszymi praktykami etycznymi. Zapraszam: Iwona Kosiec
  +48 504 170 574

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Goalfest »

  Goalfest – to nie tylko kolejna strona poświęcona piłce. Chcemy skupić się na esencji futbolu czyli bramkach! (czym więcej, tym lepiej) Catenaccio i „kunszt taktyczny” są tutaj niemile widziane. Poinformujemy Was o meczach, zapowiadających się na “goalfest”, nie zapomnimy także o tych wcześniej rozegranych (między innymi zamieścimy filmiki z nimi). Do spodziewanych emocji piłkarskich, będzie można dołożyć emocje związane z robieniem pieniędzy? Bukmacherka, typy, dobre oferty – to także u nas.

  Przyjęliśmy, że za “goalfest” uznawać będziemy spotkania, w których padnie co najmniej pięć bramek.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »