Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'usługi geodezyjne':

 • Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości »

  Chciałbym Państwu polecić moją stronę internetową. Na mojej witrynie zamieściłem ofertę wykonywania usług z dziedziny geodezji i kartografii oraz z dziedziny wyceny nieruchomości. Usługi te świadczę na terenie Białegostoku, jego okolic oraz całego województwa podlaskiego. Od kilkunastu lat prowadzę działalność gospodarczą - pod nazwą Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości. Jestem jednocześnie geodetą uprawnionym i rzeczoznawcą majątkowym. Swoje usługi świadczę fachowo, sumiennie i zawsze zgodnie z przepisami prawa - jestem od 2002 roku biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja »

  Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych PUG jest firmą z Bielska-Białej świadczącą kompleksowe usługi geodezyjne już od momentu powstania w 1992 roku. Niezaprzeczalnym atutem firmy jest bogata oferta usług – firma wykonuje pomiary geodezyjne, pomiary wysokościowe i mapy geodezyjne, a specjalnością firmy jest całościowa geodezyjna obsługa inwestycji. Wysoki poziom usług gwarantuje profesjonalna kadra firmy składająca się z wysoko wyspecjalizowanych fachowców. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solidna gleboznawcza klasyfikacja gruntów »

  Firm GEOTLAS to doświadczone a także godne zaufania biuro geodezji, które od 2006 roku oferuje swoim kontrahentom kompleksowe usługi geodezyjne oraz kartograficzne w niewykle dobrej cenie. Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z niezwykle fachowym zaangażowaniem. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu bardzo dokładne pomiary. Na naszej stronie internetowej geotlas. pl mogą Państwo precyzyjnie zapoznać się z naszą propozycją usługową a oprócz tego przypatrzeć się niektóre z naszych dotychczasowych realizacji. Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i również z klientami indywidualnymi. Fachowe usługi geodezyjne w Tarnowie a oprócz tego pobliskiej okolicy tylko u Nas. Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny a oprócz tego szybki czas realizacji powierzonych nam prac.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »