Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'walentynki':

 • Prezent na Walentynki »

  PrezentNaWalentynki.info to blog, na którym grupa maniaków prezentów opisuje ciekawe pomysły na to, co można dać 14 lutego. Walentynki to dosyć szczególna, ale jeszcze stosunkowo nowa tradycja. Z tej okazji obdarowujemy osoby, które kochamy (najczęściej chłopaka lub dziewczynę) zazwyczaj jakimś drobiazgiem. Chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki upominek był oryginalny i nietypowy - takie właśnie znajdziecie na naszym blogu.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  Ogromny zbiór życzeń na każdą okazję. M.in. życzenia urodzinowe, imieninowe czy świąteczne. Wszystko posegregowane w kilkudziesięciu kategoriach. Do tego wiersze znanych poetów. Możesz dodać własne wierszyki i ocenić pracę innych. Znajdziesz również wiele cytatów znanych osób, przysłów, powiedzeń oraz smsów na różne okazje. Skorzystaj z ogromnej bazy naprawdę oryginalnych i ciekawych wpisów. Zaskocz swoich znajomych czy rodzinę niecodziennym wierszem, życzeniem albo po prostu śmiesznym smsem, który znajdziesz w serwisie.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Walentynki »

  Serwis dedykowany treści święta zakochanych. Święto walentynek to święto które przybyło do RP we wczesnych latach 90tych dwudziestego wieku z Francji i terytorium anglosaskich. Uroczystość to jest nazywane również świętem zakochanych, z świętem zakochanych w polskiej cywilizacji o ten tytuł rywalizuje słowiańskie święto Nocy Świętojańskiej, określane też Nocą Kupały czy też Sobótką fetowane w nocy z 21 na dwudziestego drugiego czerwca.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »