Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wirtualny':

 • Jarosław w sieci - Portal Informacyjno-Reklamowy »

  Zaistniej w jarosławskim portalu. Oferujemy możliwość prezentacji wizytówki firmy w różnych kategoriach. W portalu znajdziesz także dział ogłoszenia drobne, w którym masz możliwość dodania wpisu darmowego w wielu kategoriach. Nowością są prezentacje firm i urzędów za pomocą wirtualnych spacerów. Możesz obejrzeć wnętrza firm nie ruszając się sprzed komputera. Jeżeli interesuje Cię tradycyjna reklama drukowana masz możliwość umieszczenia swojej reklamy w wydawanej przez nas Miejskiej Gazetce Reklamowej. Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnego Jarosławia.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na imprezach, przyjęciach jako wesoła zabawka »

  Alkomat - Hurtownia, dystrybutor i internetowy sklep Global lncome - alkomat półprzewodnikowy, ustniki, alkotesty, testery trzeźwości, specjalistyczne alkomaty elektrochemiczne. Alkomaty do badania pracowników podejrzanych o nietrzeźwość, do utrzymywania dyscypliny w pracy oraz do samokontroli kierowców przed jazdą. Także na imprezach, przyjęciach jako wesoła zabawka i jako prezent. Dla rodziców do kontroli niesfornych dzieci i dla klientów barów, pubów, restauracji w trosce o ich zdrowie i życie. Promocje na wykrywacze i czujniki czadu oraz czujniki gazu ziemnego. Na stronie informacje - fakty i mity, wpływ alkoholu. Sprzedaż czujników czadu, kalibracja alkomatów i serwis alkomatów. Najnowsze propozycje - sklep zaprasza po tanie alkomaty. Tani, wirtualny alkomat - Alko-casco, Sentech, CA 2000, AL 6000, 5000, 2500, DA 3000, 5000. Alkomaty Sentech - Gdynia, Gdańsk, Sopot, trójmiasto, pomorskie. Panel klienta na stronie.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eminence - sztuka jubilerska, obrączki ślubne. »

  Eminence - niepowtarzalne i unikatowe obrączki. Różnorodne wzornictwo, dowolne modyfikacje, zaprojektuj swoje obrączki

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Concierge »

  Historia naszej firmy zaczęła się w 2008 roku. Założyciele postawili sobie za cel zbudowanie jedynej na polskim rynku korporacji, która oferuje ogólnodostępne usługi CONCIERGE czyli osobistego asystenta, zarówno dla Kontrahentów osobistych jak i instytucjonalnych. Dzięki atrakcyjnej cenie, usługa concierge przestała być zarezerwowana już jedynie dla VIP-ów, ale dotarła także do mniej zamożnych odbiorców.Mając nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania, zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »