Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wróżka':

 • Wróżka »

  Wróżka - internetowy portal ezoteryczny aktualizowany co miesiąc.Wróżka to osoba, której zwierzamy się z największych sekretów. To człowiek, do którego idziemy w nadziei, że nie tylko przepowie naszą przyszłość, ale i pomoże w znalezieniu rozwiązania naszych problemów. Często idziemy do wróżbity w sytuacji, gdy wszystko inne zawiedzie, a jedyną nadzieją jest magia. Dlatego osoba wróżąca powinna spełniać nasze oczekiwania i być profesjonalistą. Czyli kim? Dla jednych dobra wróżka to taka, która przepowie przyszłość w różowych barwach, bo potrzebują kogoś, kto powie im, że wszystko będzie dobrze. Inni oczekują fachowej wróżby, która sprawdzi się w 100%, a jeszcze inni chcą po prostu wygadać się komuś zaufanemu i chcieliby usłyszeć kilka dobrych rad, co zrobić ze swoim życiem. Na forum internetowym poświęconemu wróżbiarstwu internauci wymieniają się doświadczeniami, polecają dobre wróżki i odradzają te które ich zdaniem są kiepskie. Dobra wróżka to dla większości przede wszystkim dobra profesjonalistka, która jednocześnie potrafi zrozumieć drugiego człowieka, wysłuchać go i nie liczy skrupulatnie każdej minuty spotkania. Ważna jest dla korzystających z usług wróżbitów atmosfera, jaka panuje w czasie seansu. Oczywiście, nie może być gadułą, która wszystkie tajemnice klienta przekaże osobom trzecim. Dobry doradca jest pozbawiony pychy, megalomanii, przerośniętego ego. Osoba pełna dobra, kultury, szacunku do życia, szacunku do ludzi, Wiele osób podkreśla, że nie zależy im na długiej, niezrozumiałej wróżbie, z której niewiele wynika. Dobry wróżbita wie, że klientowi nie zależy na laniu wody, ale na konkretnych odpowiedziach na dale pytanie. Niektórym przeszkadza zbyt nachalna reklama w Internecie, inni uważają, że to raczej zaleta, bo łatwiej do takiej wróżki trafić.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Online »

  Serdecznie zapraszam do odwiedzania nowo powstałej strony wrozkahanna.pl gdzie znajdziesz moją pełną ofertę. Na imię mam Magdalena, jednak dużo ludzi zna mnie pod pseudonimem "Wróżka Hanna". Głównie oferuje interpretowanie Tybetańskiej Wyroczni MO, tarot oraz portret psychofizjonomicznym. Zgłębiam również tajniki umysłu, mowy ciała werbalnej i niewerbalnej. Swoim nabywcom oferuje wiele ciekawych usług jak przykładowo. osobiste seanse, odpowiedzi na dokładnie sprecyzowane pytania, horoskopy i inne ciekawe rzeczy. Skontaktować ze mną można się przez email lub komunikator Gadu Gadu.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Miłość »

  Kalkulator miłości - Tutaj miłosna wróżka sprawdzi czy do siebie pasujecie! Kalkulator miłosny naszej wróżki sprawdzi Wasze dopasowanie partnerskie, licznik uczuć. Wróżby miłosne dla zakochanych oraz dopasowanie miłosne Partnerów.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »