Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wycieczki szkolne':

 • Wczasy »

  Steja Travel Łukasz Kucierski - wczasy Polska, obozy zagraniczne i studenckie, zimowiska, wycieczki dla grup, obozy 2010, studenckie, kolonie dla dzieci, zagraniczne obozy młodzieżowe - biuro podróży Od 1990r posiada rekomendację PITM. Turystyka - urlop, wyjazdy, wczasy, Wycieczki dla dzieci i młodzieży. Specjalizujemy się w obsłudze zakładów pracy ale nie pomijamy klientów indywidualnych. Grecja, Hiszpania, Włochy, Tunezja - Kolonie 2010, wycieczki, ferie zimowe, kolonie letnie, obozy samolotem, kolonie zagraniczne, obozy młodzieżowe i narciarskie. Wypoczynek w ciekawych miejscach i wysoki standard zakwaterowania. Korzystamy tylko z największych przewoźników - wycieczki szkolne, wycieczki zakładowe. Prowadzimy sprzedaż agencyjną - wczasy, wycieczki, program promocyjny - Majorka, Włochy, Grecja, Egipt, Austria. Oferta przygotowana w współpracy z agencjami turystycznymi.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy z dziećmi »

  Wyjazdy wakacyjne dla dzieci i młodzieży, w Polsce jak i w innych krajach, w najbarwniejszych obszarach świata – organizowane przez firmę Kogis. Jesteśmy organizacją aranżującą obozy i kolonie dla dzieci. Już dziś każdy maluch może poszerzyć własną wiedzę, bądź odnaleźć własną pasję za sprawą obozów i koloni Kogis. Nasze rozległe doświadczenie zapewnia najwyższą jakość wycieczek, dla zadowolenia wszelkich potrzeb uczestników. Nasza wykwalifikowana oraz kreatywna załoga opiekunów uczyni, że każde dziecko rewelacyjnie będzie się bawiło oraz odkrywało świat. Gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową i do zgłoszeń.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki szkolne »

  Jeżeli Twoje dziecko uwielbia konie, lubi uczyć się nowych rzeczy, jest ambitne i aktywne, to koniecznie sprawdź naszą ofertę! Od lat prowadzimy w Siedlcu stadninę koni i również Ośrodek Jeździecki certyfikowany przez Polski Związek Jeździecki. Założyciel Ośrodka jest wielokrotnym Mistrzem Polski w skokach przez przeszkody, licencjonowanym trenerem jeździectwa i również doktorem weterynarii w jednym oraz entuzjastycznie podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z podopiecznymi. Organizujemy zimowe i również letnie obozy jeździeckie dla dzieci od 10 do 18 lat. Nie ma znaczenia, jaki jest stopień zaawansowania dziecka, bo pierwszego dnia każdego turnusu dokonujemy podziału uczestników na grupy a oprócz tego dostosowujemy poziom nauki do ich umiejętności a oprócz tego dobieramy dla nich odpowiednie konie. Dzięki nagrywaniu lekcji, dzieci będą mogły same wyłapywać popełniane błędy i je korygować.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »