Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'zabezpieczenia':

 • Autoalarmy Tymex »

  Przy zakupie naszego wymarzonego auta nie dopuszczamy do siebie myśli, że ktoś mógłby nam go ukraść. Jak podają statystyki policyjne wielu jest „amatorów cudzych pojazdów” dlatego powinniśmy obowiązkowo zadbać o to, żeby ich skutecznie zniechęcić. Złodziej z reguły ma bardzo ograniczony czas na uruchomienie Twojego pojazdu, dlatego od kradzieży samochodu, który posiada różnorakie zabezpieczenia najczęściej odstępuje i szuka łatwiejszego celu. Stąd wniosek, że warto stosować zabezpieczenia samochodu. Ubezpieczenie Auto-Casco uchroni nas przed ewentualnymi stratami finansowymi, ale nie w całości. Dlatego warto utrudnić potencjalnym złodziejom dostęp do naszego samochodu.
  Autoalarm jest najpopularniejszym, dodatkowym zabezpieczeniem samochodu. Jak sama nazwa wskazuje jego zadaniem jest zaalarmowanie otoczenia o tym, że coś podejrzanego dzieje się z samochodem. Sklep Autoalarmy Tymex prowadzi sprzedaż profesjonalnych zabezpieczeń do samochodów oraz urządzeń podnoszących komfort i bezpieczeństwo użytkowania pojazdów mechanicznych. Posiadamy w ofercie bardzo duży wybór wysokiej klasy urządzeń najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną dla instalatorów i odbiorców indywidualnych. www.czujnikicofania.e-biznes.org

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo online »

  Na giełdzie domen dużym zainteresowaniem cieszą się domeny .pl, .com.pl .com .eu. .net. Wielkie koncerny przelewają coraz więcej pieniędzy na promowanie marki w internecie, licząc na szerszy odbiór wśród potencjalnych klientów. Rejestrację a także obsługę wszystkich dostępnych domen umożliwia między innymi firma Ogicom. Ogicom odpowiednio zabezpiecza swe serwery, dbając w ten sposób o własność swoich klientów. Strona internetowa firmy równocześnie jest jej reklamą oraz wizytówką.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemysłowa detekcja gazów »

  Firma ALKASTER dostarcza profesjonalne rozwiązania w dziedzinach tj. wykrywanie gazów, technika kontrolno-pomiarowa a oprócz tego automatyka grzewcza. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność w zakresie projektowania a oprócz tego produkcji specjalistycznych systemów detekcyjnych i alarmowych wykrywających gazy palne i również toksyczne oraz urządzeń do pomiaru stężenia gazów. Do tego wachlarz firmy obejmuje różnego gatunku mierniki wielkości fizycznych tj. termometry, higrometry czy mierniki ciśnienia oraz urządzenia z zakresu techniki grzewczej, między innymi sterowniki do kotłów CO, ogrzewacze wody, programatory temperatury. Zarówno poszczególne towary, jak i kompletne systemy znajdujące się w propozycji ALKASTER zostały opracowane a także zaprojektowane własnymi zasobami firmy. Spółka zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim i posiada przeszło 35-letnie doświadczenie na rynku.

  Data dodania: 21 09 2020 · szczegóły wpisu »