Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'zarządzanie przedsiębiorstwem':

 • RHO Software - oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem »

  System zarządzania przedsiębiorstwem Modus jest zintegrowanym systemem pozwalającym w profesjonalny sposób zarządzać przedsiębiorstwem produkcyjnym. MODUS oferuje wiele rozwiązań usprawniających produkcję. Harmonogram produkcji, sprzedaż, zamówienia, Logistyka, Magazyny, Finanse, Zaopatrzenie, Normy czasowe, Rozliczanie pracowników, Analizy, Raporty, Etykiety, Numery seryjne, Zarządzanie maszynami,

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Projektami »

  UNIVERSE-IBS Sp. z o.o. to firma, która przyjęła innowacyjną na skalę kraju formułę działania. Przedsiębiorstwo przedstawia przedsięwzięcia finansowe zaspokajające w sposób innowacyjny oczekiwania najróżniejszych grup Klientów. Oferta jednostki IBS kierowana jest do osób, które dostrzegają szansę rynkową oraz mają związaną z tym koncepcję biznesu. Poszczególne jednostki biznesowe tworzone są przez zespół osób zainteresowanych realizacją określonego zadania. Dopiero na poziomie jednostek budowana jest oferta produktów i usług skierowanych do określonych segmentów rynku.

  Przedsiębiorstwo UNVIERSE-IBS nastawione jest na kreowane innowacyjnych rozwiązań dla firm, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów skupiających swoje funkcje na rozwój. Firma Specjalizuje się w consultingu wdrożeniowym (głównie jest to Zarządzanie Projektami) oraz w szkoleniach. UNVIERSE-IBS Świadczy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, przede wszystkim w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.  UNIVERSE-IBS Sp. z o.o.
  Poznańska 2c
  35-084 Rzeszów
  Tel.: 177788594 wew.1
  Fax: 177788594 wew. 2
  Kom.: 500163256
  Kom.: 510070107

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »