Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Zawiercie':

 • Zawiercianin - Portal aktywności społecznej »

  Zawiercianin to informacyjny serwis aktywności społecznej, obejmujący powiat zawierciański. W portalu znaleźć można najnowsze informacje z powiatu, wydarzenia, inicjatywy, a także opinie. Serwis ma bogato rozwinięty kalendarz imprez. Znajdziemy w nim także informacje o szkoleniach i konkursach dotyczących działalności organizacji pozarządowych. Odwiedzić można również naszą galerię zdjęć oraz filmów.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nyska-Zawiercie.pl - wynajem samochodu na ślub lub wycieczki »

  Strona poświęcona unikatowemu samochodowi marki Nysa. Samochód ten idealnie nadaje się na ślub, na plener zdjęciowy, na różnego rodzaju przejażdżki po Jurze Krakowsko - Częstochowskiej i Szlaku Orlich Gniazd, a także na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe i okolicznościowe. Wykonany w pięknej, stylowej konwencji może zauroczyć każdego kto choć przez chwilę na na niego popatrzy.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, szkolenia e-learning EKOL-BHP »

  Jako firmaP usługowo-doradcza specjalizujemy się w szczególności bezpieczeństwem i higieną pracy. Organizujemy kursy bhp pracowników z wszelkich grup zawodowych i pracodawców. Kursy przeprowadzamy w formie tradycyjnej jak również przez internet. Wykonujemy także oceny zagrożenia zawodowego, tworzymy dokumenty powypadkowe. Idąc naprzeciw klientom w celu rozszerzenia oferty oferujemy w sklepie internetowym odzież i obuwie robocze oraz wyposażenie bhp. Służymy wsparciem w zagadnieniach z zakresu bhp, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. Co więcej zajmujemy się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, ppoż a także wdrażaniem systemu HACCP.

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »