Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'złączki':

 • Instalacje »

  Firma Sigma-Li trudni się produkowaniem złączek.
  Sigma-Li to firma z polskim kapitałem, obecnie zatrudnia blisko setkę osób. Tworzy blisko 300 rodzajów materiałów w postaci: rur, kształtek z gwintami mosiężnymi, zaworów kulowych, podejść pod grzejniki i innych produktów określanych jako instalacje.

  Posiadamy nowoczesny park maszynowy, nowoczesne maszyny do produkcji rur, centra obróbcze, i własne biuro projektowe połączone z narzędziownią.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zblocza zaworowe - polyco.com.pl »

  Zapraszamy do sprawdzenia oferty mojej spółki w zakresie produkowanych przeze mnie towarów. Zajmujemy się produkcją złączek, zbloczy, poziomowskazów i wielu innych produktów od wielu lat. Posiadamy wieloletnie praktykę co stwarza, że właściwie każdy kto skorzysta z naszej oferty będzie bardzo zadowolony. Sprzedajemy najwyższej klasy złączki zaciskowe, poziomowskazy i kilka innych towarów. Mamy w naszych szeregach specjalistów, którzy posiadają olbrzymie wiedzę praktyczną i wiedzą jak wytworzyć zblocza zaworowe i inne produkty. Nasza propozycja jest z pewnością bardzo fachowa i najwyższej jakości dzięki czemu każdy kto skorzysta z niej będzie zadowolony. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mojej spółki co daje wam kilka różnorakich sposobów. Jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zadowolić każdego kto poszukuje sprzedawanych przez naszą firmę towarów.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »