Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'życzenia':

 • Życzenia na święta »

  Wortal o nazwie www.zyczymy.org doskonale znany jest wszystkim użytkownikom, którzy szukają krótkich wierszyków oraz znanych wierszy na ciekawe ważne momenty. Życzenia świąteczne wykorzystujemy niemalże każdego dnia – ciągle komuś je składamy w różnych okazjach. Postać tych okazji może być diametralnie inna. Czasami będą to wierszyki na Wielkanoc, a w innych dniach po prostu wierszyki urodzinowe. W zasadzie zawsze takowe wierszyki powinny być przekazywane prosto z duszy, a zyczymy.org może pomóc wam w wyborze takich właśnie wierszyków.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  Ogromny zbiór życzeń na każdą okazję. M.in. życzenia urodzinowe, imieninowe czy świąteczne. Wszystko posegregowane w kilkudziesięciu kategoriach. Do tego wiersze znanych poetów. Możesz dodać własne wierszyki i ocenić pracę innych. Znajdziesz również wiele cytatów znanych osób, przysłów, powiedzeń oraz smsów na różne okazje. Skorzystaj z ogromnej bazy naprawdę oryginalnych i ciekawych wpisów. Zaskocz swoich znajomych czy rodzinę niecodziennym wierszem, życzeniem albo po prostu śmiesznym smsem, który znajdziesz w serwisie.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia »

  Nie każdy jest osobą kreatywną, ale też nie każdy lubi składać życzenia. Jeżeli zaliczasz się do ekipy takich osób to zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem, na którym można odnaleźć konkretną ilość ciekawych i godnych uwagi wzorów. Jest możliwość u nas odnaleźć wzory życzeń przeznaczone na dzień matki, nauczyciela, urodziny, imieniny jak również sporo innych. Dokładamy wszystkich starań, aby obsługiwanie prowadzonego przez nas portalu była łatwa i nieskomplikowana. Dlatego też każdy bez żadnego problemu poradzi sobie z tą kwestią. Osobom, które skorzystają z naszego portalu jesteśmy w stanie zagwarantować również dostęp do wierszyków miłosnych i urodzinowych. Każdy u nas odnajdzie życzenia na jego potrzeby.

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »