Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Rent A Car Poland Sp. z o.o. jest koncesjonowanym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce międzynarodowego systemu wynajmu samochodów National Car Rental. System ten posiada na całym świecie blisko 3 tysiące biur wynajmu samochodów w ponad 80 krajach świata.
Rent A Car Poland Sp. z o.o. - National proponuje usługi w zakresie wynajmu długoterminowego i krótkoterminowego samochodów ciężarowych i osobowych. System National Car Rental jest jednym z pięciu największych światowych systemów rent a car. U nas w kraju jako przedstawiciel systemu National istniejemy na rynku od 1998 roku, a prędzej - od 1993 roku - rozpoczęliśmy naszą działalność jako operator systemu Eurodolar Rent A Car.
Dysponujemy zróżnicowaną flotą samochodów i biurami wynajmu zlokalizowanymi w największych portach lotniczych i miastach na terenie Polski. Nasze oddziały znajdują się m.in. w: Gdańsku, Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu. Długoletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zrozumieć, że najistotniejsze są indywidualne oczekiwania klientów, zatem nasz kompetentny, wyszkolony zespół robi wszystko, by im sprostać.
Rent A Car Poland Sp. z o.o. - National jest intensywnie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowy, rzetelny i elastyczny program obsługi klientów w zakresie zagranicznych i krajowych wynajmów samochodów, spełniający wszelkie oczekiwania klientów według światowych standardów.
Nie czekaj dłużej, wyrusz w podróż z National - Zapraszamy!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Statystyki katalogu

Instrukcje BHP

Instrukcje BHP...

24.09.2010:11:09
Dachy

Dachy...

27.09.2010:18:09
Stron: 3130
Kategorii: 28
Podkategorii: 858
Stron oczekujących: 0
Gości online: 125
Ost. moderacja: 15 01 2018