Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Wypozyczalnia samochodow Warszawa

Wypozyczalnia samochodow Warszawa

Wypozyczalnia samochodow Warszawa

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
MG Rental to wynajem aut dostawczych, osobowych oraz wypożyczalnia busów. Flota Firmy jest bardzo szeroka, posiadamy samochody prawie wszystkich marek od tych tańszych bardziej ekonomicznych aut aż do luksusowych wozów które również doskonale nadają się na różnego typu imprezy okolicznościowe jak np. ślub czy inne.

Firma Mg Rental oferuje:
1. Samochody osobowe
- Fiat Panda, Peugeot 107, Peugeot 206, Fiat 500, Skoda Fabia, Fiat Grande Punto, Renault Clio, Toyota saris, Ford Fiesta, Ford Focus, Skoda Octavia, Renault Megane, Ford Mondeo
2. Samochody Dostawcze
3. Busy

Lista samochodów jest coraz bogatsza o nowe modele samochodów. Na stronie mgrental.pl znajdziesz specyfikacje aut wraz z bogato obsadzonymi zdjęciami.

Rent a car Warszawa MG Rental to ogromne doświadczenie w swojej branży, firma podczas długoletniej działalności zdobyła bezcenną wiedzę o kliencie. Przedsiębiorstwo wie czego potrzebują klienci, jakie dodatkowe wyposażenie jest im często potrzebne oraz najważniejsze potrafimy dopasować się z ceną by sprawić, zadowolenie klienta.
Promocje to również jedna z domen firmowych, nie boimy się ich wprowadzać rabatów do naszej oferty. Ci co korzystają już z usług firmy wiedzą, że będąc stałymi klientami mają zagwarantowany rabat cenowy. Jest to tzw. promocja dla stałych klientów i ona obowiązuje w naszej firmie zawsze.


WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW
MG Rental
Kościelna Droga 14
05-092 Łomianki
0 500 125 900

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Statystyki katalogu

Opony pełne

Opony pełne...

13.01.2015:21:01
Stron: 3387
Kategorii: 28
Podkategorii: 859
Stron oczekujących: 4
Gości online: 13
Ost. moderacja: 13 11 2021