Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
"Ludzie to najważniejszy zasób naszej firmy"
Na spotkaniach firmowych słyszeliśmy to zdanie tyle razy, że traktujemy je już bardziej jak "oby nam się...", niż poważną deklarację. Tymczasem Zasoby Ludzkie, czy jak powinniśmy je nazywać Kapitał Ludzki to chyba ostatni nie do końca wykorzystany obszar zwiększania konkurencyjności. Przy porównywalnych produktach i cenach Czynnik Ludzki to nasza główna przewaga konkurencyjna. Dbajmy o ten "Najważniejszy Kapitał firmy" nie tylko podczas spotkań firmowych. To nam się po prostu opłaca.
Prezentujemy Państwu narzędzie wspomagające Zarządzanie Kapitałem Ludzkim opracowane dla praktyków przez praktyków. Stworzyliśmy system, o którym zarządzając Kapitałem Ludzkim zawsze marzyliśmy. Liczymy, że spełni on również Państwa marzenia.

Oferowany przez nas system mHR jest owocem połączenia możliwości dwóch profesjonalnych w swoich dziedzinach firm. Doradczej specjalizującej się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (Alta sp. z o.o.) i informatycznej (BPSC SA), która tworzy i wdraża systemy informatyczne do zarządzania przedsiębiorstwem.

Wspomagamy hr.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Statystyki katalogu

Bramy Hormann

Bramy Hormann...

22.01.2011:23:01
Stron: 3272
Kategorii: 28
Podkategorii: 858
Stron oczekujących: 0
Gości online: 165
Ost. moderacja: 17 11 2020